lean (3)

Lean mokymai Kaune ir Klaipėdoje

Lean mokymai Kaune

Kodėl lean ir visas žinių bagažas, kuris yra šiuose mokymuose yra toks naudingas? Atsakymas labai paprastas – realiai pritaikoma praktikoje. Greičiausiai nėra geresnių žinių, kurios taip efektyviai būtų pritaikomos praktikoje. Šių mokymų universalumas ir yra pagrindinis jų pliusas. Juk tokie mokymai jau daugybę metų naudojami JAV, Kinijoje, Europoje, Rusijoje ir žinoma Japonijoje. Kadangi technologija yra pritaikoma skirtingose šalyse, skirtingose gamybos, paslaugų ar prekybos kompanijose, todėl tai, šias žinias padaro naudingas net ir mažai įmonei. Lean mokymai Kaune siūlomi už patrauklias kainas. Kiekvienas norėdamas užsisakyti lean mokymus turėtų kreiptis į tokius mokymus parduodančias kompanijas, kurios galėtų pasiūlyti visas paslaugas už priimtinas kainas. Juk svarbu ne tik gauti naudingų žinių bagažą, tačiau ir sužinoti, kad šių mokymų kainą bus priimtina jums. Aišku, prieš pirkdami šiuos mokymus kreipkitės ne į vieną kompaniją. Šioje srityje yra daug įmonių, kurios siūlo šias paslaugas, todėl nesunkiai galėsite išsirinkti geriausius specialistus. Tiems, kas norėtų pamatyti kokias naudas duoda šios kompanijos, reikėtų peržiūrėti naudingą informaciją internetinėse svetainėse, bei „Youtube“ socialiniame video tinkle. Kodėl šios paslaugos yra tokios naudingos? Pirmiausia, tiems, kas turi paslaugų įmonę, verta žinoti tai, kad šie mokymai yra taikomi ir prekybos ir paslaugų kompanijose. Timberta – įmonė, kuri profesionaliai užsiima lean mokymais. 

lean (2)

5s lean mokymai

Ko gero vienas geriausių būdų, kuris gali būti norint užsisakyti kokybiškas paslaugas, tai išsiaiškinti kokie mokymai, seminarai bus naudingi būtent jūsų kompanijai. Tiems, kas pirmą kartą galvoja pirkti paslaugas, reikėtų padaryti nedidelę analizę ir plačiau susipažinti su paslaugomis. 5S lean mokymai, tai lean mokymų dalis. Šiuose mokymuose yra daug metodikų, kuriuos sukaupta dešimtečius kauptos žinios. Aišku, geriausia perkant tokias paslaugas konsultuotis su specialistais. Jeigu esate net ir didelės kompanijos atstovas, rekomenduotina pasitarti su lean paslaugas teikiančių kompanijų profesionalais ir gauti jų patarimus kokie mokymai būtų naudingiausi jūsų verslui. Jeigu galvoja, kad šie mokymai nebus naudingi, tuomet tikriausiai nežinote, kas yra lean mokymai. Šios Japonijoje subrandintos žinios yra universalios ir tinka praktiškai kiekvienam verslui.

lean (1)

Profesionalų įžvalgos

Ką patartų profesionalas, jeigu atvyktų į jūsų kompaniją? Greičiausiai specialistas atliktų „Gemba walking’ą“ ir peržiūrėtų jūsų kompanijos vidų. Ką dirba darbuotojai? Kaip jie dirba? Ką veikia administracija? Ar krovėjai pertraukų metu? Svarbu viskas, todėl kreipkitės į šios srities specialistus ir gaukite jų profesionalias įžvalgas, kurios padės siekti aukštesnių tikslų versle.

Sodo nameliai: http://evex.lt/sodo-nameliai/