Ką verta žinoti apie greitųjų kreditų išdavimą?

greitieji kreditaiNenumatytų finansinių sunkumų sprendimui daugelis žmonių pasitelkia galimybę skolintis pinigus internetu. Tiems, kam skubiai reikia paskolos, dabar yra sudarytos ypač puikios sąlygos imti net ir ilgalaikius kreditus. Tačiau verta žinoti, kad paskolų bendrovės tikrai negali išduoti kreditų visiems norintiems. Būtina laikytis įstatymų keliamų reikalavimų. Kadangi vartojimo paskolų rinka yra stebima itin akylai, kredito bendrovės vengia neatsakingo skolinimo, kuris paremtas netinkamu kreditingumo vertinimu. Tai reiškia, kad prispaudus kažkokiai bėdai, nereikėtų manyti, kad viską išspęs nauja paskola. Jūs negalite būti tikri, kad ją tikrai gausite.

Greitųjų paskolų bendrovės tvirtina, kad į jas nereikėtų kreiptis tiems, kurių pajamos yra labai mažos, o svarbiausia – neturintiems pajamų apskritai reikėtų pamiršti skolinimąsi. Kiekviena vartojimo paskolas išduodanti bendrovė teigia, kad joms gresia didžiulės baudos už aplaidų kliento kreditingumo įvertinimą. Tuo norima pasakyti, kad paskolos be pajamų gyvenantiems asmenims apskritai nėra išduodamos. Jos negali būti išduodamos, nes galiausiai viskas baigsis baudomis. Dėl šios priežasties didžioji dalis kreditorių net nesivargina vertinti kliento situacijos, jeigu iš karto matoma, kad jis negauna jokių pajamų.

Pajamų gavimas irgi nereiškia, kad paskola bus sėkmingai išduota. Yra keletas atvejų, kuomet vartotojai neturėtų tikėtis gauti kreditų net jeigu gaunamos pajamos. Pirmiausia, reikia suprasti, kad kreditoriai turi apskaičiuoti kokias įmokas asmuo galės mokėti per mėnesį. Visas šis skaičiavimas atliekamas remiantis tam tikra informacija. Žiūrima kokius įsipareigojimus jau turi asmuo. Paskaičiuojama kiek jis tiems įsipareigojimams skiria pajamų per mėnesį. Žiūrimas tvarių pajamų vidurkis. Jeigu asmuo bando skolintis būdamas tokioje situacijoje, kuomet 40 procentų pajamų jis jau skiria įsipareigojimų dengimui, tuomet jis naujo kredito gauti negalės.

Kalbant apie pajamų gavimą, ypatingą dėmesį kreditoriai skiria jų tvarumui. Turėkite galvoje, kad visi atlikti vienkartiniai sandoriai, neoficialios pajamos  nėra priskiriamos prie tvarių pajamų. Visos jūsų pajamos yra tos, kurias gaunate oficialiai ir nuo kurių yra sumokėti mokesčiai. Tad, jeigu dirbate nelegaliai, tuomet pamirškite apie vartojimo kreditus bei kitas paskolas – jų neturite teisės jų gauti, o kreditoriai neturi teisės jų išduoti.

Skaityti daugiau

Bitcoin kursas ateityje tikrai šaus į viršų

bitcoin kursasNorėtumėte išbandyti savo jėgas investavime? Svarstote, kad bitcoin kursas dabar yra palankiausias ir į šią valiutą ruošiatės investuoti nemažą sumą? Būtina suprasti, kad virtualių valiutų kursas svyruoja dėl daugelio priežasčių. Nėra jokios vienos taisyklės, kuri nusako kada valiutos kaina kyla, o kada leidžiasi. Kalbant apie tokios valiutos įsigijimą internete, labai svarbu tinkamai pasirinkti tiek keityklą, tiek ir piniginę, kurioje bus saugomi jūsų virtualūs pinigai. Jokiu būdu nereikėtų rinktis tokių keityklų, kurios neturi jokių atsiliepimų ar jeigu rinkoje jos pasirodė vos prie kelias dienas. Pasaulyje yra begalė keityklų – vienos yra labai patikimos, o kitos – ne.

Kalbant apie bitcoin kurso svyravimus, tiesiog verta žinoti, kad ši valiuta per dieną gali nuverti net kelis šimtus procentų. Trumpai tariant, jeigu atsiranda kažkoks įvykis, kuris tiesiog susijęs su bitcoinais, tuomet kursas tikrai susvyruos. Ar jis pakils ar vis dėlto kris – priklausys nuo paties įvykio. Pavyzdžiui, jeigu atsirastų tokia keitykla, kuris pasisavintų didžiulį kiekį bitcoinų, tuomet aišku, kad bitcoin kursas kris į apačią ir neaišku kuomet atsistatys. Tačiau, jeigu įvyks susijęs su bitcoin įteisinimu kažkokioje šalyje, tuomet šios virtualios valiutos vertė šaus į viršų. Pabrėžtina, kad geros žinios teigiamą įtaką daro kaip reikiant. Tai reiškia, kad tokia minėta gera naujiena per dieną valiutos kursą gali pakelti net kelias dešimtis ar šimtus procentų. Tai jau įrodyta praktikos, nes tokių aukštų pakilimų buvo ne vienas ir ateityje ko gero tikrai tokių įvykius bus ne vienas.

Ypač svarbu pabrėžti, kad jeigu bitcon valiuta anksčiau laiko nepasišiukšlins, jos vertė tik augs. Kodėl yra toks tvirtas įsitikinimas, jog šios valiutos vertė ateityje garantuotai kils? Trumpai tariant, ji sukurta taip, jog ją būtų galima išgauti naudojant kompiuterinę techniką. Pabrėžtina, kad iki tam tikrų metų, bitcoinų gamyba bus sustabdyta. Aiškiau kalbant – bitcoinų nebus daugiau nei 24 milijonai. Dabar jų nėra dar tiek iškasta, o kai jau bus pasiekta ši riba, tuomet šios virtualios valiutos kuras kaip reikiant šaus į viršų.

Skaityti daugiau

smeliavimas 88 (7)

Smėliavimas yra naudinga paslaugas?

Smėliavimas – ekspertas pasakoja apie paslaugas

Renkantis profesionalias paslaugas reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kaip kokybiškos paslaugos yra atliekamos. Juk smėliavimas yra ta paslauga, kur labai svarbu kruopščiai atlikti visą darbą. Norėdami sužinoti, kur yra pritaikomas smėliavimas apsilankykite keletoje specializuotų svetainių: hatlan.lt, srauta.lt, smeliavimas.lt, sratavimas. Rasite naudingos informacijos ir geriau suprasite, kodėl šioas paslaugos yra naudingos tiek įmonėms, tiek privatiems asmenims. Smėliavimas gali būti atliekamas labai įvairiems paviršiams. Visiems yra įprasta, kuomet smėliuojamas metalinis paviršius, tačiau medinio ar betoninio paviršiaus smėliavimas daugeliui dar yra neįprastas procesas. Taigi, kaip realiai vyksta šios paslaugos. Aišku, kad pirmiausia yra kreipiamasi į kompanija ir užsisakomos paslaugos, rezervuojamas laikas. Jeigu esate iš kito miesto, tuomet kompanija, gali suteikti tokia paslauga atvykdama į jūsų nurodyta adresą. Aišku, tokia paslauga brangiau kainuos nes prisidės transportavimo kaštai. Užsisakėte paslaugas ir smėliuotojai sutartu laiku atvyksta ir pradedamas smėliavimo procesas. Ką tai reiškia? Nuvalomas metalinis, medinis ar jau minėtas betoninis paviršius. Kuomet naudojama profesionali smėliavimo įranga, galima pasiekti kur kas geresnius rezultatus. Jeigu galvojate užsisakinėti tokias paslaugas, tuomet pirmiausia išsiaiškinkite ar įmonės teikia tokias paslaugas.

smeliavimas 88 (8)

Smėliavimas yra kokybės ir kainos santykis

Aišku, kiekvienas klientas nori gauti paslaugas už konkurencingą kainą. Toks noras suprantamas. Juk kokybė yra pirmoje vietoje. Norėdami sužinoti, kodėl šios paslaugos gali būti reikalingos perskaitykite keletą straipsnių, kuriuos galite rasti: www.jetis.lt ar www.vakoil.lt. Šiose internetinėse svetainėse yra talpinama nemažai informacijos, kuri bus naudinga tiek seniems klientams, tiek tiems, kurie pirmą kartą užsisakys tokias paslaugas. Aišku, smėliavimas ir šratavimas yra tos paslaugos, kurios bus naudingos, kuomet paruošti įvairius paviršius dažymo, gruntavimo darbams.

smeliavimas 88 (9)

Kodėl smėliavimas yra naudingas?

Į šį klausimą atsakėme pirmoje pastraipoje, tačiau bendrai galima paminėti, kad tokios paslaugos yra naudingos, nes kiekvienas paviršius yra tinkamai paruošiamas tolesniems darbams. Aišku, kuo profesionalesnis smėliuotojas tuo aukštesnė paslaugų kokybė. Norint, sužinoti, kaip yra atrodo tokios paslaugos reikėtų pirmiausia išbandyti jas ir pamatyti, kad paslauga yra naudinga ir suteikia realią, bendrai kalbant apčiuopiamą naudą.

Rastiniai namai: http://evex.lt/rastiniai-namai/

Skaityti daugiau

11 (1)

Smėliavimas ir profesionalų patarimai

Baldų smėliavimas

Ieškantiems naujų prekių ar paslaugų tikriausiai yra pažįstama nauja paslauga, kuri gali suteikti nemažai naudos jūsų produktams. Tiems, kas užsiima baldų restauravimo darbais, ar kitais panašiais užsiėmimais, bus aktualu sužinoti, kad baldų smėliavimas yra viena iš tų paslaugų, kurias galima užsisakyti visoje Lietuvoje. Klientai, kurie nori sužinoti, kodėl smėliavimo paslaugos darosi, vis populiaresnės ir rinkoje pateikiama daug kokybiškos paslaugos atlikimo kriterijų tikriausiai puikiai supranta, kad tokia paslauga yra atliekama ne kiekvieną dieną. Kodėl baldų smėliavimas yra užsisakomas vis dažniau? Taip greičiausiai yra todėl, kad smėliuojant įvairius paviršius, klientai pamato, kokią naudą gauna ir kodėl yra naudinga paslauga. Mums įprastas metalinių paviršių smėliavimas yra kasdienis procesas. Visuose didžiuosiuose miestuose autoservisai, kurie teikia šias paslaugas sulaukia daug užsakymų, kurių įvykdymas duoda nauda ne tik užsakovams, bet ir vykdytojams. Kiekvienas, šios profesijos atstovas, turi suprasti, kad klientai, kurie nori užsisakyti kokybiškas smėliavimo paslaugas, pirmiausia turi kreiptis į kompanijas, kurios teikia šias paslaugas.

111 (2)

Smėliavimas ir jo perspektyvos

Tokia paslauga, kurios populiarumas didėja kiekvienais metais, gali būti naudojama ne tik automobilių remonte, tačiau ir kitose srityse. Tarkim, kad smėliavimas, gali puikiai būti pritaikomas ir žemės ūkio technikos priežiūroje. Tokios įrangos smėliavimas visų pirma suteikia daug naudos ir gali būti tinkamai suprantamas, kaip paslaugos kokybiškas atlikimas. Juolab, kad smėliuojant įvairius paviršius galima sumažinti paslaugos teikiamos kokybės ir kitų aspektų santykį. Klientai, kurie dažniausiai užsisako šias paslaugas, gali pilnai suprasti, kokią naudą jie gauna. Juk tokių objektų, kaip žemės ūkio technikos smėliavimas yra populiari paslauga ir duoda vis daugiau naudos. Kuomet siekiama tinkamai atlikti paslaugas.

Kodėl verta smėliuoti?

Jeigu sužinotumėte visas naudas, kurias teikia šios paslaugos, kuo greičiau ieškotumėte, kur galima užsisakyti paslauga. Smėliavimo paslauga, tai tam tikras procesas, kuomet įvairūs paviršiai yra paruošiami įvairiems darbams. Vienas dažniausiai atliekamų darbų, tai smėliavimo procesas, prieš kėbulo, ratlankių dažymo darbus. Kiekvienoje kompanijoje, kuri turi tokios paslaugos poreikį, kyla viena vienintelė problema. Kaip susirasti tinkamą paslaugos tiekėją? Juk rinkoje egzistuoja ne viena kompanija, kuri profesionaliai teikia tokias paslaugas. Todėl smėliuotojo paieška tampa nemažu iššūkiu. Aišku, kuomet norite nusmėliuoti tik viena ar du ratlankius, kuomet nėra labai svarbu, tačiau kuomet užsakovas turi didelį objektą ar net kelias transporto priemones, tuomet būtina ieškoti kompanijų, kurios teiktų kokybiškas paslaugas.

Mediniai namai: http://evex.lt/mediniai-namai/

Skaityti daugiau

lean (3)

Lean mokymai Kaune ir Klaipėdoje

Lean mokymai Kaune

Kodėl lean ir visas žinių bagažas, kuris yra šiuose mokymuose yra toks naudingas? Atsakymas labai paprastas – realiai pritaikoma praktikoje. Greičiausiai nėra geresnių žinių, kurios taip efektyviai būtų pritaikomos praktikoje. Šių mokymų universalumas ir yra pagrindinis jų pliusas. Juk tokie mokymai jau daugybę metų naudojami JAV, Kinijoje, Europoje, Rusijoje ir žinoma Japonijoje. Kadangi technologija yra pritaikoma skirtingose šalyse, skirtingose gamybos, paslaugų ar prekybos kompanijose, todėl tai, šias žinias padaro naudingas net ir mažai įmonei. Lean mokymai Kaune siūlomi už patrauklias kainas. Kiekvienas norėdamas užsisakyti lean mokymus turėtų kreiptis į tokius mokymus parduodančias kompanijas, kurios galėtų pasiūlyti visas paslaugas už priimtinas kainas. Juk svarbu ne tik gauti naudingų žinių bagažą, tačiau ir sužinoti, kad šių mokymų kainą bus priimtina jums. Aišku, prieš pirkdami šiuos mokymus kreipkitės ne į vieną kompaniją. Šioje srityje yra daug įmonių, kurios siūlo šias paslaugas, todėl nesunkiai galėsite išsirinkti geriausius specialistus. Tiems, kas norėtų pamatyti kokias naudas duoda šios kompanijos, reikėtų peržiūrėti naudingą informaciją internetinėse svetainėse, bei „Youtube“ socialiniame video tinkle. Kodėl šios paslaugos yra tokios naudingos? Pirmiausia, tiems, kas turi paslaugų įmonę, verta žinoti tai, kad šie mokymai yra taikomi ir prekybos ir paslaugų kompanijose. Timberta – įmonė, kuri profesionaliai užsiima lean mokymais. 

lean (2)

5s lean mokymai

Ko gero vienas geriausių būdų, kuris gali būti norint užsisakyti kokybiškas paslaugas, tai išsiaiškinti kokie mokymai, seminarai bus naudingi būtent jūsų kompanijai. Tiems, kas pirmą kartą galvoja pirkti paslaugas, reikėtų padaryti nedidelę analizę ir plačiau susipažinti su paslaugomis. 5S lean mokymai, tai lean mokymų dalis. Šiuose mokymuose yra daug metodikų, kuriuos sukaupta dešimtečius kauptos žinios. Aišku, geriausia perkant tokias paslaugas konsultuotis su specialistais. Jeigu esate net ir didelės kompanijos atstovas, rekomenduotina pasitarti su lean paslaugas teikiančių kompanijų profesionalais ir gauti jų patarimus kokie mokymai būtų naudingiausi jūsų verslui. Jeigu galvoja, kad šie mokymai nebus naudingi, tuomet tikriausiai nežinote, kas yra lean mokymai. Šios Japonijoje subrandintos žinios yra universalios ir tinka praktiškai kiekvienam verslui.

lean (1)

Profesionalų įžvalgos

Ką patartų profesionalas, jeigu atvyktų į jūsų kompaniją? Greičiausiai specialistas atliktų „Gemba walking’ą“ ir peržiūrėtų jūsų kompanijos vidų. Ką dirba darbuotojai? Kaip jie dirba? Ką veikia administracija? Ar krovėjai pertraukų metu? Svarbu viskas, todėl kreipkitės į šios srities specialistus ir gaukite jų profesionalias įžvalgas, kurios padės siekti aukštesnių tikslų versle.

Sodo nameliai: http://evex.lt/sodo-nameliai/

Skaityti daugiau

Vokai ir kitos pakavimo medžiagos visada turi būti perkamos iš tų pačių tiekėjų

vokaiPrekiaujate internetu ir pastebėjote, kad paprasti popieriniai vokai nėra tinkami prekių pakavimui? Tuomet kreipkitės į pakavimo medžiagų el. parduotuves – jos šiuo metu siūlo visas siuntų paruošimui ir pakavimui skitas priemones bei medžiagas. Jose galėsite įsigyti tiek smulkiems, tiek ir stambiems siuntiniams pakuoti skirtas medžiagas. Geriausia tai, kad internetinėse parduotuvėse visi vokai ir kitos pakavimo medžiagos siūlomos bene geriausiomis kainomis, o ketinantys šias medžiagas įsigyti dideliais kiekiais dar labiau išlošia kainos atžvilgiu, nes jiems taikomos nemenkos nuolaidos. Jeigu kaip tik ieškote standartinių vokų bei kitų pakavimo medžiagų, tai internete reikėtų dairytis į geriausiai vertinamas el. parduotuves, nes ko gero nebūtų klaidinga teigti, jog tokiose vietose kainos bus palankiausios pirkėjams.

Verta žinoti tai, kad perkantys vokus ar kitas pakavimui skirtas medžiagas, neretai patenka į sukčių rankas. Kaip? Jie paprasčiausiai bando sutaupyti kuo daugiau pinigų ir nieko negalvodami, pasirenka būtent skelbimų portaluose esančius neadekvačius pasiūlymus. Ekspertai pabrėžia, kad skelbimų tinklapiuose dažniausiai prekiaujama nelegaliai, tuo labiau – ten būna nemažai aferistų. Jeigu jūs vykdote kažkokią komercinę veiklą, tai jums bus būtina rinktis tokius pardavėjus, kurie pateiks sąskaitą faktūrą. Tuo labiau, kad pirkdami iš legalia prekyba užsiimančių asmenų, jūs išvengiate ir apgavysčių, nes tokios bendrovės dažniausiai viską atlieka nepriekaištingai  t.y. visas užsakytas medžiagas atsiunčia laiku ir į vietą.

Taip pat reikia paminėti, kad pakavimo medžiagų pardavėjai įprastai nuolaidas pasiūlo tiems, kurie dažnai užsakinėja nemažais kiekiais. Tai reiškia, kad jeigu veiklą planuojate vykdyti ilgą laiką, tai jums neprošal būtų susirasti vieną pakavimo medžiagų tiekėją. Nuolatos pirkdami vienoje vietoje, jūs automatiškai taptumėte lojaliu klientu, o tai reiškia, kad gautumėte ir papildomas nuolaidas – anksčiau ar vėliau.

Vokai ir kitos pakavimo medžiagos internetu turi būti perkamos atsargiai. Pabrėžtina, kad pinigus praranda dažniausiai tie, kurie juos perveda pardavėjams, turintiems daug neigiamų atsiliepimų viešoje erdvėje. Matote, jeigu pakavimo medžiagų pardavėjas kažką jau apgavo, tai tikėtina, kad ir jūsų laukia tas pats. Tad, jokiu būdu nerizikuokite, o tiesiog rinkitės patikimas pakavimo medžiagų el. parduotuves.

Skaityti daugiau

Kuo kokybiškesnis stroboskopas, tuo jis yra brangesnis

stroboskopasRengiate įvairius vakarėlius ar kažkokius renginius, kurių metu turite pasirūpinti ne tik muzika, bet ir šviesos efektais? Dabar renginiams skirtų įrenginių kainos yra gana mažos, nes bėgant laikui, keičiasi ir technologijos. Štai, jeigu jums reikalingas kuo paprastesnis stroboskopas ar net keli, tai juos įsigyti šiuo metu galite už patrauklią kainą. Nežinantiems kas tai yra – tai paprasta lempa, tačiau ji pasižymi tuo, kad ji neveikia ištisai – ji mirksi, o tai tinka įvairių vakarėlių organizavimu, kur naudojama įvairi šviesos efektų įranga. Stroboskopus dabar galima įsigyti internetu, o norintiems mažiausių kainų, vertėtų pagalvoti ne apie vieno vieneto pirkimą – kuo daugiau jų pirksite, tuo labiau tikėtina, kad pardavėjas pasiūlys kitokią t.y. mažesnę kainą.

Vakarėliams skirtą įrangą, įskaitant ir stroboskopus, pigiau įsigyti galima iš specializuotų parduotuvių.

Jeigu jums reikia vakarėliams ar kitiems renginiams skirtos įrangos mažiausiomis kainomis, tai tokiu atveju derėtų pasidomėti specializuotomis parduotuvėmis. Tai reiškia, kad paprastuose prekybos centruose vargu ar rasite tokią įrangą, tuo labiau – pavienius įrenginius. Geriausia būtų dairytis į muzikos instrumentais bei įranga prekiaujančias parduotuves, nes ten siūlomas didžiausias pasirinkimas. Tiesa, kiekviename mieste yra tokių specializuotų parduotuvių, tačiau ne kiekvienoje siūlomos geros kainos, tuo labiau – aukšta įrangos kokybė. Norintiems viską įsigyti saugiai, siūloma dairytis į tas vietas, apie kurias internete randate daugiausiai gerų atsiliepimų.

Kas liečia stroboskopų pirkimą, tai juos geriausia būtų pirkti iš muzikos instrumentais prekiaujančių el. parduotuvių. Matote, internetu tokius įrenginius įsigyti yra daug paprasčiau  užtenka apsilankyti pagrindinėse el. parduotuvėse ir tiek.

Aukštos kokybės stroboskopai kainuoja atitinkamą kainą.

Negalvokite, kad šiuos įrenginius jums pavyks įsigyti vos už kelis eurus. Žinoma, jeigu jums reikia tik tokios lempos, kurią sumontuotumėte namie, tai galbūt rasite pigius gaminius. Tačiau, kalba eina apie renginius, todėl jums bus reikalingi kokybiški ir daugkartinio naudojimo stroboskopai, o jų kainos žinoma, kad yra didesnės. Vakarėliams skirti įrenginiai dažniausiai kainuoja nuo kelių dešimčių eurų. Tikslesnę kainą sužinosite tik el. parduotuvėse. Pabrėžtina, kad šiuos įrenginius jūs galite rinktis pagal kelis aspektus.

Dabar stroboskopai siūlomi ne tik mažais kiekiais, bet ir rinkiniais.

Kalbant apie šių šviesos efektų pasirinkimą, labai svarbu žinoti, kad perkant pavienius stroboskopus, jūs galite prašauti kaip reikiant. Pavyzdžiui, vieni įrenginiai yra skirti vieno ploto patalpoms apšviesti, kiti – kito ploto. Tai reiškia, kad jeigu jūs nusipirksite tokį stroboskopą, kuris apšviesti gali tik nedideles patalpas, tai tuomet tokiu įrenginiu naudotis negalėsite rengiant didesnius vakarėlius – iš stroboskopo nebus naudos.

Būtina žinoti, kad dabar siūlomi naujausi stroboskopai pasižymi ir skirtingomis spalvomis t.y. jie gali skleisti ne tik įprastą šviesą – galite rinktis ir tokius, kurie skleistų kelių spalvų. Būtina pabrėžti, kad kokybiški, didesnes patalpas ir keliomis spalvomis šviečiantys stroboskopai yra gerokai brangesni.

Tas pats liečia ir perkant rinkinius. Matote, kai kurie stroboskopai siūlomi ne po vieną vienetą, o po kelis. Tokie įrenginiai skirti didesniems renginiams, o taip pat juos galite naudoti ir mažiems – užteks vieną kitą lempą išjungti esant mažoms patalpoms ir tiek.

Skaityti daugiau

Paskolos Jums dabar gali būti išduodamos dar pigiau!

paskolos jumsEkspertai pabrėžia: paskolos jums imti iš kredito įstaigų nereikėtų per daug dažnai, nes tai gali sukelti daug bėdų, jeigu ateityje planuojate imti didesnius kreditus būstui, verslui ar ūkio tikslams. Jeigu jūs norite paskolos tik kažkokių trumpalaikių bėdų sprendimui, tai ko gero didžiulės žalos dėl vieno įsipareigojimo nebus, tačiau jeigu skolinimasis internetu jau tapo vos ne kasdienybe, tai jūsų kredito istorija bus pilna gana nemalonios informacijos. Kreditoriai neigiamai vertina tokius asmenis, kurie prisiima daug nereikalingų įsipareigojimų. Tai parodo kaip asmuo nesugeba valdyti savo mėnesio biudžeto. Kredito istorijoje visada registruojamos visos paskolos, nes tai kreditorių prievolė.

Jeigu paskolos jums reikia tik pramogoms, tai bandykite skolintis iš artimų žmonių.

Bene blogiausias pasirinkimas būtų imti kreditą kažkokioms pramogoms. Turite suvoki, kad visos tokios skolinimosi procedūros reikalauja atsakomybės, todėl jeigu jūs skolinatės nebūtiniems poreikiams patenkinti, tai kaip minėjome – kreditoriai vėliau tai laikys netinkamu elgesiu. Norint papramogauti geriau jau rinkitės skolinimąsi iš artimų žmonių ar draugų, nes jie neima net palūkanų. Jeigu jūs prisiimsite naujų paskolų, tai turkite galvoje, kad kredito įstaigos į derybas taip lengvai nesileidžia. Jokiu būdu nevenkite skolų grąžinimo, jeigu nenorite dar labiau sukomplikuoti savo situacijos.

Skolų negrąžinimas visada užtraukia neigiamas pasekmes – įsiskolinęs asmuo patiria dar didesnius nuostolius, kuomet tenka apmokėti kreditoriaus patirtas išlaidas skolų išieškojimo metu. Jeigu kreditorius kreipiasi į teismą, tai tuomet skola išaugs, tuo labiau – viskas nukeliaus iki antstolių, o tada jau prasidės ir turto arešto procedūros.

Paskolos jums nereikėtų imti, jeigu ir taip žinote, kad negalėsite laiku padengti mėnesio įmokų.

Jeigu jūs į kredito bendroves kreipsitės dėl paskolos, bet neturėsite tuo metu jokio tvarių pajamų šaltinio, tai jūs būsite sugaišę laiką be reikalo. Tiesiog kredito įstaigos pinigų neskolina tokiems asmenims, kurie negali vykdyti įsipareigojimų dėl to, jog neturi jokio pajamų šaltinio. Kreditoriai nustatys ar jūs tą pajamų šaltinį turite ar ne, tad net jeigu ir nurodysite melagingą informaciją dėl gaunamų pajamų, vis tiek jums nieks neišdegs.

Skaityti daugiau

Greitas kreditas nesuteikiamas dėl kelių aplinkybių

greitas kreditasJeigu internetu ketinate skolintis pinigų, tai turėkite galvoje, kad visos skolos visuomet turi būti grąžinamos pagal sutartą terminą. Jeigu vėluosite apmokėti sąskaitas už įmokas, tai tokiu atveju sulauksite ir atitinkamų pasekmių. Lietuvoje greituosius kreditus išduoda itin daug bendrovių, tačiau reikia pastebėti, kad ne visose siūlomos vienodos skolinimosi sąlygos. Venose kredito įstaigose jūsų gali prašyti turto įkeitimo, o kitur galite skolintis ir be jokio užstato. Patys kredito teikėjai dažniausiai visas skolinimosi sąlygas nustato pagal savo vidines taisykles bei mokumo vertinimo nuostatus. Tinklapis greitospaskolos.org pabrėžia, kad visi kreditoriai turi laikytis panašios tvarkos – jie turi laikytis mokumo vertinimo nuostatų ir kreditorių vidinės taisyklės negali būti aukščiau jų. Tai reiškia, kad kiekvienoje bendrovėje bus keliami tie patys reikalavimai, tačiau kitose jie bus dar griežtesni.

Greitas kreditas internetu išduodamas kruopščiai patikrinus asmens duomenis.

Kreditoriams labai svarbu, jog jūsų pateikti duomenys būtų tikslūs ir teisingi, todėl nenustebkite, jeigu dėl kažkokios jūsų įveltos klaidos kredito bendrovė jus gaišins ir reikalaus duomenų patikslinimo. Gerai, kad tokiais atvejais kai kurios bendrovės reikalauja duomenų patikslinimo – kiti kreditoriai tiesiog atmeta tokias paraiškas be jokių paaiškinimų. Tad, jeigu jums pinigų reikia kuo skubiau, tai nedarykite jokių klaidų teikiant kredito paraiškas, nes tai jus sugaišins papildomai.

Pravartu žinoti, kad kredito įstaigos, duomenų tikslumu turi būti įsitikinusios, nes kitaip jos paskolos išduoti negalės. Mokumo vertinimo nuostatai nurodo, kad kiekviena vartojimo kreditus išduodanti kredito įstaiga privalo naudotis tam tikromis informacinėmis duomenų bazėmis, jog kliento pateikti duomenys būtų patikrinti. Jeigu kredito bendrovė tomis duomenų bazėmis nesinaudoja, tai ji jau daro nusižengimus, už kuriuos yra baudžiama.

Greitos paskolos neturėtų tikėtis tie, kurie laikomi neatsakingai asmenimis.

Nevykdantys įsipareigojimų dabar išvis nebeturėtų gaišti laiko skolinantis internetu – dauguma bendrovių tokių asmenų paraiškas atmeta iš anksto. Jeigu jos, kreditingumo tikrinimo metu mato, jog jūsų kredito istorijoje yra neigiami įrašai, tai jūsų paraiška nedelsiant bus atmesta. Dauguma paskolų bendrovių neskolina pinigų tiems, kurie turi uždelstų skolų ir jų negrąžina. Norintiems pasiskolinti teks įrodyti, jog jie yra atsakingi ir laiku vykdantys savo įsipareigojimus.

Visi asmenys, kurie ruošiasi skolintis iš greitųjų kreditų bendrovių, taip pat privalo žinoti, kad maža pajamų suma neleis gaut jokios paskolos. Kreditoriams dabar yra sudarytas planas kaip jie turėtų atlikti kreditingumo vertinimą. Viena svarbiausių to plano dalių – pajamų ir išlaidų apskaičiavimas. Jeigu jūsų pajamos yra labai mažos, o įsipareigojimai dideli, tai jūs jokio kredito gauti negalėsite. Puslapyje paskolos.biz/greitas-kreditas nurodoma, kad šiuo metu visas vartojimo paskolas turi teisę gauti tik tie asmenys, kurių finansinė padėtis nėra bloga, o tai reiškia, kad tvarių pajamų suma neturi būti labai maža.

Skaityti daugiau

Šiuolaikinis verslas ir jam būdingi aspektai

Kai kurie pradedantieji verslininkai mano, kad šiuolaikiniam verslui, kuris yra paremtas moderniosiomis technologijomis, visiškai nereikia sukti galvos dėl to, kas yra būdinga verslui, veikiančiam išskirtinai fizinėje erdvėje. Tačiau toks požiūris yra labai klaidingas. Pastebima, kad nepaisant to, kokio pobūdžio bebūtų verslas, dažniausiai jam vis tiek reikia nuomoti biuro patalpas, pirkti kanceliarines prekes, rūpintis darbuotojų įdarbinimu, tinkamų darbo vietų sukūrimu ir kt. Trumpiau tariant, bazinės taisyklės ir elementai galioja bene kiekviename versle, todėl net jei jūs ruošiatės savo pasirinktą komercinę veiklą vykdyti internetinėje erdvėje (atsiribodami nuo fizinės), tai tikrai nereiškia, kad taip pat pradings ir minėtų užduočių įgyvendinimo būtinybė.

Kanceliarines prekesBe to, dar vienas svarbus aspektas, kurį pro savo akis praleidžia nemaža dalis jaunų verslininkų, tai reklamos galimybės. Kaip bebūtų keista, tačiau net ir šiomis dienomis atsiranda manančių, kad savo verslą labai lengvai ir greitai galima išplėtoti nesinaudojant papildomomis reklamos priemonėmis. Tai reiškia, kad vadovaujamasi nuomone, kuri buvo labai populiari devyniasdešimtaisiais. Deja, bet dabartinė situacija yra visiškai pasikeitusi, todėl „iš lūpų į lūpas“ sklindančios „reklamos“ jums greičiausiai nepakaks – ypač, jei jūsų verslas yra labai konkurencingoje rinkoje, kurioje be jūsų veikia dar ne vienas šimtas dalyvių.

Taip pat reikia atminti, kad nepaisant to, koks yra įmonės biudžetas ir kokia yra situacija rinkoje, visuomet reikėtų daug dėmesio skirti išlaidų optimizavimui bei reguliariam finansinių duomenų vertinimui. Tokių užduočių įgyvendinimas padeda gerokai sumažinti įmonės išlaidas ir laiku pastebėti padarytas klaidas, kurios gali lemti prastesnę įmonės būklę.

Galiausiai, kai kalbame apie efektyvią ir sklandžią įmonės plėtrą, turime galvoti ir apie profesionalų komandą. Jei iki šiol manėte, kad savo verslą galėsite lengvai vystyti be jokios pašalinės pagalbos (t.y. nesamdydami papildomų darbuotojų), labai klystate. Kuo verslas labiau auga, tuo daugiau žmonių jam reikia, todėl jokiu būdu nesistenkite sutaupyti samdydami darbuotojus. Jums turėtų dirbti tik patys geriausi specialistai, kurie puikiai išmano savo darbą ir žino, kas jūsų įmonei galėtų būti tinkamiausia.

Skaityti daugiau