meileslegendos.lt nuotr.

Originalios vestuvių dekoravimo idėjos

Norite, kad jūsų vestuvės būtų įdomesnės nei daugelio draugų? Tuomet verta pasižiūrėti į vestuvių šventės organizavimą kitu kampu. Be abejo, čia turime omeny ne tik daugelio tradicijų atsisakymą ir jų pakeitimą labiau ekstravagantiškais pasirinkimais, tačiau ir patį vestuvių šventės dekorą. Mes turime kelis tikrai įdomius pasiūlymus, iš kurių galbūt kažkas tiks ir jūsų originaliam vestuvių planui.

  • Nestandartinė jaunosios vestuvių puokštė. Pasirodo, ji gali būti nebūtinai iš gyvų gėlių. Nuotakos puokštė gali būti pagaminta iš sagučių, drugelių, įvairių dirbtinių ornamentų ar net origami. Turbūt tokia nestandartinė gėlių puokštė geriausiai tiktų, jeigu jūsų vestuvių šventėje vyrauja kokia nors konkreti tema.
  • Balionų žaismas. Daug skirtingų vienos spalvos balionų atrodys tikrai skoningai bei išradingai. Jeigu švenčiate vestuves kokioje nors sodyboje, kur yra graži pieva, tai galite su geliu pripildyti balionus ir nevienodame aukštyje juos pritvirtinti toje pievoje – vaizdas bus iš tiesų labai gražus. Aišku, tą patį galima padaryti ir patalpoje – jūsų žaismingoji helio balionų siena tikrai sužavės ne vieną vakaro svečią.
  • Kaspinai suteiks pasirinkimo laisvę. Kaspinėlius galite naudoti ne tik dovanėlėms pakuoti – tai puikus papuošimas kėdėms, luboms ir sienoms. Kaspinėliai gali būti įvairių dydžių, formų ir spalvų, tad jeigu mėgstate kurti, su jais tikrai parodysite menininką savyje.
  • Stiklo tara – unikali dekoravimo priemonė. Iš tiesų, pakabinti buteliai ir stiklainiai su pamerktomis gėlėmis atrodo labai gražiai ir originaliai, ypač jeigu švenčiate vestuvių vakarą lauke – galima tuos butelius apvynioti ir lemputėmis, girliandomis – tik pagalvokite, kaip gražiai visa tai atrodys naktį. Į stiklainius įdėjus gražių akmenukų ir vidun įdėjus žvakes, turėsite išskirtines lauko lempas. Taip pat galima vidun įdėti plūduriuojančią žvakę, jeigu įpilsite į stiklainį ar butelį vandens. Dar galite pakombinuoti su įvairiais kaspinukais bei blizgesiais – pamatysite, kad stiklo tara yra tikrai labai įdomi šventės dekoravimo medžiaga.
  • Originalios svečių kortelės. Nebūtina gaminti įprastų svečių kortelių ant balto popieriaus. Tai gali būti įvairios figūros – pavyzdžiui, iškirptos gėlės, širdutės, paukščiukai. Svečių kortelę gali laikyti malūnėlis ar net skalbinių laikikliai – svarbu sukomponuoti taip, kad šios ekstravagantiškos detalės atrodytų skoningai.

Tikimės, kad mūsų originalios vestuvių idėjos suteikė jums įkvėpimo. Jeigu norite sužinoti daugiau, visuomet galite pasitarti su vestuvių dizaineriu ar vestuvių planuotoja – šie žmonės tikrai patars, kaip skoningai ir originaliai paruošti jūsų vedybų šventę.