Kodėl padangų išpardavimas yra naudingas pirkėjui?

padangosKokybiškos padangos, su kuriomis jaustumėtės saugiai ir užtikrintai, yra būtinos kiekvienam vairuotojui. Žinoma, šis pirkinys nėra pigus, todėl daugelį lietuvių domina padangų išpardavimas. Tai praktiškas ir patogus sprendimas, jei norite įsigyti kokybiškas padangas už gana žemą kainą. Tiesa, nereikėtų apsigauti – vadovavimasis vien kainos kriterijumi gali pridaryti gana daug rūpesčių. Kad būtumėte patenkinti priimtu sprendimu, turite ieškoti optimalaus kainos ir kokybės santykio.

 

Kokios padangos jums reikalingos?

Nusprendėte įsigyti naujas padangas ir pradėjote domėtis jų kainomis? Puiku! Susipažinti su rinkos tendencijomis yra privalu. Vis dėlto, pirmiausia turite žinoti, kokios padangos jums reikalingos, t. y. padangos skiriasi tiek savo techniniais duomenimis ir kainomis, tiek gamintoju ir tipais. Pvz., jei ieškote padangų žiemai, galite rinktis kieto ir minkšto mišinio padangas, dygliuotas ir universalias padangas. Jei nežinote, kokia technine charakteristika turi pasižymėti jūsų transporto priemonei tinkančios padangos, pasikalbėkite apie tai su padangų pardavėjais, kurie padės priimti geriausią sprendimą. Nepamirškite, kad tuo atveju, jei naudosite jūsų automobiliui netinkančias padangas, nukentės tiek jūsų vairavimo kokybė, tiek pakenksite pačiai transporto priemonei.

 

Kaina ir gamintojas

Kai žinote, kokios padangos yra reikalingos, verta pradėti galvoti apie jų kainą. Padangų išpardavimai yra puikus sprendimas taupantiems, kadangi galima įsigyti kokybišką, žinomo gamintojo produkciją už palankiausią kainą. Beje, atkreipiame dėmesį, kad reikia vertinti padangų gamintoją. Galbūt prasto vardo, Kinijoje gamintos padangos ir kainuos nebrangiai, tačiau jas naudodami rizikuosite – gali būti, kad jau po pirmojo sezono būsite priversti keisti padangas naujomis, o tai reiškia, kad išleisite dvigubai daugiau nei planavote. Ir priešingai, rinkdamiesi žinomą gamintoją, testuotą produkciją, būsite tikri, kad priėmėte geriausią sprendimą.

 

Įvertinkite pardavėjo pozicijas rinkoje

Pirkdami padangas, pasidomėkite ir pačiu pardavėju. Rinkitės rinkoje palankiai vertinamą padangų pardavėją, kuris organizuoja patrauklias akcijas ir siūlo žinomo gamintojo produkciją. Be to, verta atkreipti dėmesį ir į papildomas paslaugas, pvz., ar galimas padangų pristatymas visoje Lietuvoje – tai itin aktualu, jei ketinate pirkti internetu. Patikimi pardavėjai gali užtikrinti kokybę ir suteikti visas reikalingas garantijas, kad būtumėte tikri, jog išpardavimo metu įsigyta prekė bus kokybiška, patikima ir tarnaus ne vieną ir ne du sezonus.

Skaityti daugiau

Alternatyva nuosavam automobiliui

Daugelis šiuolaikinių vartotojų turi nuosavas transporto priemones, tačiau suprantama, kad didžioji jų yra lengvieji penkiaviečiai automobiliai, todėl jei norima išvykti į tolimesnę kelionę su didesne žmonių grupe, tokie sprendimai tampa nepatrauklūs. Žinoma, jei keliaujate pakankamai retai, tuomet natūralu, kad jums nėra poreikio pirkti nuosavą mikroautobusą ar kitą erdvesnį automobilį. Tokiais atvejais, alternatyva nuosavam automobiliui galėtų tapti išnuomotas mikroautobusas (http://minibusas.lt). Kita vertus, jei jūs dar niekuomet nesinaudojote mikroautobusų nuomos paslaugų teikėjais, turbūt net nenumanote, kaip visa tai vyksta ir nuo ko turėtumėte pradėti, tačiau, kaip bebūtų, užsisakyti jums patikusį mikroautobusą šiomis dienomis yra daugiau nei paprasta. Tam jums tereikia pasinaudoti internetine paieškos sistema ir peržiūrėti dabartinėje rinkoje veikiančius šių paslaugų teikėjus. Kai tai padarysite, tuomet atrasite daugybę automobilių nuomos bendrovių, kurios teikia tokio pobūdžio paslaugas.

mikroautobusasSuprantama, kad pirmiausia jums reikėtų peržiūrėti jų internetinius tinklalapius ir įvertinti tai, kokį automobilių asortimentą jie gali pasiūlyti. Kaip bebūtų, patogiausia rinktis tas šių paslaugų bendroves, kurios siūlo išskirtinai jums reikalingas transporto priemones. Trumpiau tariant, jei jums yra reikalingas mikroautobusas, tuomet ieškokite bendrovės, kurie specializuojasi mikroautobusų nuomos paslaugų teikime. Tuomet galėsite rinktis iš kur kas platesnio mikroautobusų pasirinkimo. Kai atrasite tokias bendroves, palyginkite skirtingus mikroautobusų modelius, įvertinkite jų funkcionalumą ir komfortą. Be to, atsižvelkite ir į mikroautobusų nuomos kainas. Kuo ilgesniam laikui norėsite išsinuomoti jums patikusį mikroautobusą, tuo mažiau mokėsite už vienos paros nuomą.

Taip pat atminkite, kad kiekviena automobilių nuomos bendrovė taiko skirtingas sąlygas, todėl prieš pasirinkdami vienus ar kitus šių paslaugų teikėjus, pasistenkite pasidomėti, kokios sąlygos yra taikomos ir kaip vyksta visas užsakymo procesas. Dažniausiai tokių paslaugų teikėjai jų nuomojamus automobilius leidžia rezervuoti naudojantis internetu, todėl jums tikrai neturėtų būti sudėtinga atrasti bendrovę, savo paslaugas teikiančią būtent tokiu būdu. Galiausiai, kai rasite jums tinkantį mikroautobusą, jį rezervuokite jums palankiausiai datai. Tai padarius beliks sulaukti konkrečios dienos ir atvykti į nurodytą vietą, iš kurios galėsite atsiimti išsinuomotą mikroautobusą.

Skaityti daugiau

Parduokite automobilių supirkėjams

perkuautomobilius.lt

Norint savo turimą transporto priemonę parduoti kaip įmanoma paprasčiau ir sklandžiau, visuomet į pagalbą reikėtų pasitelkti šiuolaikiškus ir patogius sprendimus. Žinoma, automobilį visuomet galima parduoti ir tradiciniais būdais, tačiau reikėtų atminti, kad tam reikia ir labai didelės sėkmės. Trumpiau tariant, jei automobilis nėra paklausios markės ir modelio, o jo techninė būklė taip pat nėra pati idealiausia, automobilio pirkėjo galima ieškoti ne vieną mėnesį, todėl jei jūs susiduriate su būtent tokia situacija ir svarstote, kokia išeitis galėtų būti pati efektyviausia, atminkite, kad galite pasirinkti ir automobilių supirkimo (http://perkuautomobilius.lt/) paslaugas.

Be abejo, jei iki šiol tokiomis paslaugomis nesinaudojote ir apskritai tai yra pirmas kartas, kai jums tenka pardavinėti savo turimą automobilį, turbūt svarstote, kodėl gi šis pasirinkimas yra toks efektyvus ir kodėl jį pastaruoju metu renkasi vis daugiau žmonių. Todėl verta pateikti keletą labai svarbių privalumų, kurie jums padės suprasti, dėl kokių priežasčių savo automobilį galite pasiūlyti automobilių supirkėjams.

  • Tokiu atveju jums niekur nereikės vykti. Skirtingai nei įprastiniu transporto priemonės pardavimo atveju, kreipiantis į automobilių supirkėjus tereikia nurodyti savo automobilio būvimo vietą ir jums tinkamiausią laiką. Tai reiškia, kad šios srities specialistai patys atvyksta į nurodytą vietą ir negaišina savo klientų. Todėl jei jūs įprastai taupote savo brangų laiką ir nenorite jo švaistyti veltui, galite kreiptis į automobilių supirkimo paslaugų teikėjus. Norimą rezultatą pasieksite kur kas lengviau ir efektyviau.
  • Galėsite gauti didesnę kainą. Automobilių supirkimas taip pat yra labai gerai žinomas ir dėl puikių kainos pasiūlymų. Todėl jei norite savo transporto priemonę parduoti ne tik labai greitai ir sklandžiai, tačiau taip pat ir gaunant norimą kainą, galite net neabejoti, kad šios srities specialistai pasiūlys jums labai patrauklų variantą.
  • Išvengsite bet kokių nepatogumų. Kaip jau supratote, visiškai nesvarbu, kokia yra jūsų turima patirtis automobilių pardavimo srityje. Automobilių supirkėjai padeda savo klientams labai operatyviai ir sklandžiai užpildyti visus reikalingus dokumentus. Be to, atsiskaito grynaisiais sandorio sudarymo metu, todėl automobilio pardavėjui nereikia laukti.

Skaityti daugiau

KET testai – tai, ko reikia norint išlaikyti vairavimo teorijos egzaminą

KET testai

Išlaikyti KET egzaminą „Regitroje“ pačiu pirmuoju bandymu pavyksta tikrai ne kiekvienam. Tačiau tai tikrai nėra susiję su prastesniais žmonių gabumais. Tai lemia daugybė skirtingų veiksnių, todėl jei jums pirmuoju bandymu nepavyko, nekaltinkite savęs ir nesigraužkite – pavyks kitą kartą. Tačiau jei dar nebandėte keliauti laikyti egzamino ir šią akimirką nesijaučiate pakankamai gerai pasiruošę, kad jį išlaikytumėte, KET testai yra būtent tai, ko jums gali prireikti. Tokiu atveju KET testai galėtų būti sprendžiami bet kuriuo metu ir būnant bet kurioje vietoje. Būtent dėl šių priežasčių didelė dalis pradedančiųjų vairuotojų, kurie stengiasi tinkamai pasiruošti KET egzaminui „Regitroje“, pasirenka spręsti internete esančius KET testus. Tuo tarpu anuomet vartotojai, kurie norėdavo pagilinti savo KET žinias, turėdavo reguliariai lankytis savo pasirinktoje vairavimo mokykloje, kur praktikuodavosi spręsdami KET testus. Tai būdavo pakankamai nepatogu ir nepraktiška, kadangi tokie sprendimai iš vartotojų atimdavo labai daug jų brangaus laiko. Tačiau šiomis dienomis galime pasidžiaugti turėdami kur kas daugiau galimybių. Dabar galime be vargo pasiekti norimą rezultatą, kadangi mums nebūtina kaskart keliauti į vairavimo mokyklą.

Jei jūs pabaigsite vairavimo kursus ir dar nesijausite pasiruošę keliavimui į „Regitrą“ ir teorijos bei praktikos egzaminų laikymui, niekur neskubėkite ir spręskite KET testus. Kuo daugiau laiko ir pastangų tam skirsite, tuo labiau didės tikimybė, kad teorijos egzaminą išlaikysite pirmuoju bandymu, surinkdami didžiausią įvertinimą. Be to, jei daugiau praktikuositės spręsdami KET testus, kartu gilinsite ir savo turimas žinias, kurias kasdien taikysite eksploatuodami savo transporto priemonę. Todėl nemanykite, kad KET reikia mokėti tik tam, kad būtų galima išlaikyti egzaminą. Toks požiūris niekuomet prie gero nepriveda. Jūs turite suprasti, kad savo laiką ir pastangas skiriate tam, kad galėtumėte būti tikri, jog sėdėdami už vairo nepriimsite neteisingų sprendimų, kuriais pakenktumėte tiek sau, tiek ir aplinkiniams, sukurdami avaringas ir pavojingas situacijas. Taigi, jei to nepamiršite ir teorijos egzaminą eisite laikyti tik tuomet, kai spręsdami KET testus pradėsite gauti tik pačius geriausius balus, būsite tinkamai pasiruošę ir elgsitės atsakingai.

Skaityti daugiau

Internete visi nuomojami automobiliai kaip ant delno

Auto nuoma

Jei dar niekuomet nebuvote kreipęsi į automobilių nuomos bendroves, tačiau šią akimirką auto nuoma jums yra tiesiog būtina, tuomet nieko nelaukę pasitelkite internetą. Jums tikrai nėra būtina žinoti konkrečią automobilių nuomos bendrovę, kada galėtumėte lengvai ir sklandžiai pasinaudoti šiomis paslaugomis. Internetinės paieškos sistemos pagalba galite akimirksniu rasti didžiąją dalį jūsų mieste šią veiklą vykdančių bendrovių. Tokiu atveju visi nuomojami automobiliai jums bus kaip ant delno. Be to, internetu visą jums patikusio automobilio rezervaciją atlikti yra kur kas paprasčiau, kadangi tam tereikia spustelėti vos keletą mygtukų. Be abejo, nereikia pamiršti, kad automobilį tokiu atveju galite išsinuomoti būdami bet kurioje vietoje ir bet kuriuo metu – rezervacijos metu tereikia nurodyti datą, kuomet jums reikės pasirinktos transporto priemonės. Taip pat atminkite, kad internetiniuose tinklalapiuose ties kiekvienu nuomojamu automobiliu yra pateikiama visa vartotojams aktuali informacija, kuri padeda dar labiau palengvinti visą automobilių pasirinkimo procesą. Tuo tarpu, jei pasirinkimo procese jums iškyla papildomų klausimų ir jūs pasirinktos automobilių nuomos bendrovės internetiniame tinklalapyje negalite rasti atsakymų, tiesiog susisiekite su pasirinktais paslaugų teikėjais ir išsiaiškinkite visas jums svarbias detales. Tuomet nebekils jokių nesusipratimų ir nebeliks neaiškumų.

Kaip bebūtų, rinkdamiesi automobilių nuomos bendrovę būtinai atsižvelkite į jos siūlomų automobilių asortimentą ir jų funkcionalumą. Žinoma, svarbu ir tai, kokiomis kainomis yra nuomojami automobiliai, todėl jei nenorite permokėti už tai už ką galite mokėti mažiau, atlikite nuodugnesnę paiešką ir palyginkite skirtingų šioje rinkoje veikiančių paslaugų teikėjų kainas. Kai tai padarysite, galite net neabejoti, kad pasirinksite kainos ir kokybės atžvilgiu patį palankiausią ir priimtiniausią variantą.

Be to, nepamirškite ir dar vienos svarbios detalės. Jei jūs žinote, kad automobilio jums reikės daugiau nei vienai dienai, pasirinktą transporto priemonę nuomokitės ilgesniam laikui. Trumpiau tariant, nereikėtų kasdien nuomotis naujo automobilio – tai padidintų jūsų išlaidas. Jei pasirinktą automobilį išsinuomosite ilgesniam nei kelių parų terminui, vienos paros kaina bus mažesnė. Taigi, jei nepamiršite šių naudingų patarimų, automobilių nuomos paslaugos jums turėtų pasitarnauti kuo puikiausiai.

Skaityti daugiau

Susisiekite su profesionaliais autobusų supirkėjais

Jei norite parduoti autobusą, kurį anksčiau naudojote vykdydami savo komercinę veiklą, tuomet puikiai suprantama, kad jums kyla klausimas, kaip rasti jo pirkėją ir kaip palengvinti visą autobuso pardavimo procesą. Akivaizdu, kad niekam nepatinka dienų dienas ar netgi mėnesių mėnesiu pardavinėti savo turimas transporto priemones, todėl jei ir jūsų nežavi mintis ilgai ir nuobodžiai švaistyti savo brangų laiką, tuomet turėtumėte nepraleisti progos susisiekti su šios srities specialistais, kurie kuo puikiausiai išmano savo darbą ir gali pasiūlyti jums labai efektyvius sprendimus. Be abejo, šiuo atveju kalbame ne apie įprastinius internetinius skelbimų portalus, kuriuose vartotojai kasdien skelbia parduodantys vienus ar kitus automobilius. Kalbame apie kreipimąsi į autobusų supirkėjus, kurie specializuojasi tiek lengvųjų, tiek ir sunkiasvorių transporto priemonių supirkime.

Superka autobususKaip bebūtų, jei jūs niekuomet nesinaudojote transporto priemonių supirkėjų teikiamomis paslaugomis, turbūt svarstote ar tai tikrai galėtų būti tinkamas pasirinkimas ir kaip visas šis procesas įprastai vyksta, tačiau galite net neabejoti, kad visa tai neabejotinai jums nesukels jokių papildomų nepatogumų, kurie įprastai iškyla tuomet, kai naudojamasi internetiniais skelbimų portalais. Juk tokiu atveju tenka atsakinėti į daugybę susidomėjusių vartotojų skambučių, vykti į susitikimus, kurių metu yra aprodomas parduodamas autobusas ir patirti daugybę papildomų išlaidų. Visa tai labai apsunkina transporto priemonių pardavėjus – ir ypač tuos, kurie ieško pirkėjo savo turimai sunkiasvorei transporto priemonei. Todėl jei ir jūs susiduriate su tokia pačia situacija, autobusų supirkimas, kurį teikia minėtos srities specialistai, yra būtent tai, ko jums gali reikėti.

Taigi, kai jūs susisieksite su transporto priemonių supirkėjais, nepamirškite, kad reikėtų aptarti visas svarbiausias detales. Žinoma, jei pasiūlymą pateiksite internetu, jie jūsų nurodytais kontaktais su jumis susisieks patys. Pokalbio metu galėsite susitarti dėl kainos, kuri tenkina tiek jus, tiek ir transporto priemonių supirkėjus. Kai suderinsite šį klausimą, jums beliks nurodyti susitikimo vietą ir jūsų pageidaujamą laiką. Atvykus į susitikimą jie apžiūrės jūsų parduodamą autobusą, atsiskaitys grynaisiais ir užpildys visus būtiniausius dokumentus.

Skaityti daugiau

Autoserviso Vilniuje pasirinkimas

Jei esate mažesnio Lietuvos miestelio gyventojas autoservisų gausa Vilniuje jus tikrai gali nustebinti. Nors Vilnius ir nėra labai didelis miestas Europos mastu, tačiau vietų, kur galima pasidaryti ratų suvedimą ir geometriją, atlikti kompiuterinę diagnostiką ar pasipildyti kondicionierių čia tikrai netrūksta. Tuo tarpu atokiuose Lietuvos kaimuose kartais tenka net dvidešimt kilometrų važiuoti iki artimiausio serviso, o jei prireikia tvarkyti ką nors rimtesnio ne dažniausiai gedimai, ir dar gerokai toliau.

Kompiuterinė diagnostika VilniujeKita vertus, patiems vilniečiams tokia gausa turi ir vieną nemažą trūkumą. Daug autoservisų reiškia ir didelį pasirinkimą ir nuolatines dvejones, kuris gi autoservisas Vilniuje yra geriausias, pigiausias ar patikimiausias. Jei jums reikia permontuoti padangas ar pasipildyti kondicionierių, greičiausiai drąsiai galite kreiptis į bet kurį ir nebijoti kad jūsų automobilis bus tik apgadintas. Tačiau purkštukų remontas ir keitimas, variklio taisymo darbai ar net sudėtingesnės važiuoklės tvarkymas jau reikalauja tikrai patikimo autoserviso radimo. Žinoma, Vilniuje yra ir pigių, ir brangių, ir tikrai gerų servisų. Tačiau atsirinkti kaip nors reikia. Toli gražu ne  kiekviename galėsite atlikti kompiuterinę diagnostiką ar ratų suvedimą. Tad reikia atsižvelgti į savo poreikius.

Autoservisą Vilniuje rinkimės sau

Tad kaip gi geriausiai pasirinkti vietą, kur bus tvarkomas jūsų automobilis? Vilnius yra nemažas miestas ir servisų čia tikrai daug. Ir jie tikrai visi gana skirtingi. Vienintelis būdas, kaip rasti geriausią, yra aiškiai žinoti savo poreikius, galimybes ir norus. Toliau bus paprasčiau.

Ką turime omenyje? Paprastus darbus galima atlikti pigiuose servisuose, gal net taip vadinamuose „garažiniuose“. Tačiau apynaujo automobilio tokiems patikėti tikrai nenorėsite. Tad norint ir sutaupyti, ir gauti geriausią kokybę, verta autoservisą Vilniuje rinktis pagal tai, kokių paslaugų jums reikia. Ratų geometrija ar net kompiuterinė diagnostika Vilniuje nėra labai atsakingi darbai, tad tokiais atvejais galite ieškoti pigesnių paslaugų. Kita vertus, tvarkant ką nors brangesnio, variklį ar turbiną, geriausia rinktis pačius patikimiausius, autorizuotus servisus. Natūralu, jog juose tokios paslaugos kainuos ženkliai brangiau. Kita vertus, taip jūs apsidraudžiate nuo tikimybės už tą patį darbą mokėti du kartus. O tai tikrai ne toks jau ir retas reiškinys. Norintys sutaupyti dažnai kreipiasi dėl automobilio remonto į pigius servisus, ten susimoka, ir po to supranta, jo gedimas toli gražu nebuvo pašalintas. Belieka vėl važiuoti į autoservisą, šįkart patį geriausią, ir mokėti dar kartą. Tad aklas taupymas toli gražu ne visada pasiteisina.

Skaityti daugiau

Kaip vairuoti pigiau

Pigaus kuro Lietuvoje beieškantAutomobilis kone kas antram lietuviui yra šventas. Kasdienė būtinybė. Vairuojame tikrai daug. Ir priežastys to turbūt įvairios – pradedant prasta visuomeninio transporto situacija, baigiant kompleksais, kuriuos nuslopina tik vis brangesnis ir vis naujesnis automobilis. Turint omenyje tai, jog lietuviai važinėja daug ir visur, visada ieškome progos sutaupyti. Gana įvairiai – nuo plačiai pamėgtų dyzelinių variklių, iki ilgalaikių investicijų į hibridinius automobilius. Tačiau sutaupyti galima ir paprasčiau – pasirenkant tas degalines, kuriose parduodamas pigiausias kuras. Jei tie keli centai iš pirmo ir atrodo nereikšmingas skirtumas, bent vidutiniškai važinėjant per metus tai gali pasiekti ir šimtą eurų. Gal net ir du. O tai – jau pinigai.

Kai kurie vairuotojai puikiai žino, kuriose degalinėse gali gauti pigiausią kurą, kuriose kuro kainos Lietuvoje mažiausios. Vieni jų paskaičiuoja, kad jiems apsimoka dėl pilno kuro bako pavažiuoti net dvidešimt kilometrų. Kiti naudojasi proga užsipilti kuro išvykų į regionus metu. Kaip taisyklė, dažnai ten kuras kainuoja pigiau nei, pavyzdžiui, Vilniuje.

Tačiau ne retas vairuotojas teigia, jog pigieji degalinių tinklai gali tiekti nekokybišką kurą. Ar tai mitas, ar realybė, vienareikšmio atsakymo vis dar nėra. Vieni teigia, jog dėl tokių mažiau žinomų degalinių kuro yra sugadinę automobilio purkštukus ar per greit užkimšę kuro filtrą. Tuo tarpu kiti teigia, jog tos degalinės tiek benzino, tiek ir dyzelio tiekėjai yra tie patys, kaip ir visų kitų, žinomų ir vertinamų tinklų.

Sutaupyti pilantis kurą galima ir kitaip. Tam pakanka būti lojaliu kurio nors degalinių tinklo Lietuvoje ir ne tik Lietuvoje klientu ir naudotis jų siūlomomis nuolaidomis. Taip, tokiu atveju nuolaida bus mažesnė, nei galėtumėte tikėtis pilantis pigiausio kuro degalinėse. Tačiau, jei esate atsargus ir bijote rizikuoti, bent jau žinosite, jog pilatės tos degalinės benziną ar dyzelį, kuri jūsų dar niekada nepavedė. Nuolaidų kortelių ir ypač lojalumo programų nuolaidos paprastai yra mažesnės, tačiau per metus gali susidaryti gana ženkli suma.

Žinoma, visada galite modernūs ir rinktis hibridinius ar elektra varomus automobilius, o gal net mopedus ir dviračius. Tačiau ir tokiu atveju kuro kainos Lietuvoje jums gali išlikti įdomios. Tiesa, gal tuomet labiau sektumėte, kur dar galite atrasti nemokamų elektromobilių įkrovimo stotelių, arba šiaip naudotis geriausiais elektros namuose planais ir taip sutaupyti. Tačiau realybė vis dar tokia, kad dauguma mūsų keliuose zujančių automobilių turi vidaus degimo variklius. Ir jų vairuotojai nuolat ieško, kur kuras pigiausias.

Skaityti daugiau

Vairavimo kursai – ar verta?

VairavimasVairavimo teises turi vis daugiau ir daugiau žmonių. Labai didelė dalis jaunų žmonių, vos sulaukę aštuoniolikos, skuba užsirašyti į vairavimo kursus ir kuo greičiau gauti teises. Tačiau ar tikrai verta skubėti? Galbūt galima ir vėliau išsilaikyti tuos kursus ir visai nėra būtinybės verstis per galvą, vos sulaukus tinkamo amžiaus, pradėti lankyti kursus ir laikyti egzaminus. Na, kaip kam. Tačiau tikrai verta apie tai padiskutuoti plačiau. Ar tikrai vairavimo egzaminas turi būti laikomas vos sulaukus 18 – os ir ar išvis reikia jį laikyti? Yra įvairių nuomonę, tad pažiūrėkime, kokios jos.

                  Visų pirma, vairavimo teisės yra tikrai praktiškas ir naudingas dalykas. Tai sukuria laisvės, nes galite visuomet vairuoti automobilį, kai tik to prireikia. O jei teisių neturite, kartais gali kilti nepatogumų. Tad bet kuriuo atveju vairavimo teisės yra geras, naudingas dalykas.

                  Kita vertus, ar verta skubėti? Jei jums tik 17 ar 18 metų, ar jau reikia laikyti teises? Žinoma, kuo greičiau išsilaikysite, tuo geriau bus. Tačiau, jei gausite teises anksti ir neturėsite pinigų automobiliui? Kas tuomet? Tuomet, jei porą metų nevairuosite, prarasite dalį įgūdžių ir teks vėl pasimokyti bei pasipraktikuoti, kad juos atgautumėte. Tad jei neplanuojate iškart pirkti automobilio, galbūt verta šiek tiek palaukti ir nešvaistyti įgytų įgūdžių tuomet, kai jų negalėsite panaudoti.

                  Kai kurie sako, kad vairavimo teisės ne itin reikalingos. Tik pagalvokite, juk visuomet galima išsikviesti taksi, pasinaudoti viešuoju transportu ar važiuoti dviračiu. Be to, jums nereikia rūpintis savo automobiliu, ieškoti, kur prisiparkuoti, pereiti techninę apžiūrą, keisti tepalus, padangas. Tai atima tikrai nemažai laiko. Čia galimas kompromisas, kuris populiarus tarp jaunų žmonių. Tai yra, išsilaikomos vairavimo teisės, tačiau automobilis neperkamas. Juk miestuose, kaip Vilnius ar Kaunas, galima išsinuomoti automobilį ir juo važinėti. Tai dažnai net sutaupo pinigų ir, be abejo, laiko. Tad visai naudingas dalykas yra išsilaikyti vairavimo kursus ir nuomotis automobilį.

                  Kur laikysite kursus, ne itin svarbus. Tiek vairavimo kursai Kaune, tiek Vilniuje, tiek mažuose miesteliuose yra panašūs. Tik svarbu išsirinkti gerą vairavimo mokyklą, kurioje bus geri dėstytojai ir instruktoriai. O visa kita daugiausia priklausys nuo jūsų įdėtų pastangų ir laiko. Tad jei tvirtai apsisprendėte, kibkite į paieškas ir išsirinkite tinkamiausią jums vairavimo mokyklą.

 

Skaityti daugiau

Kodėl sunkvežimio dalis verčiau pirkti internetu?

sunkvezimisInternetinė prekyba pastaruoju metu gerokai populiarėja ir vis daugiau klientų ieško galimybių pirkti tiek automobilio dalis, tiek ir pačius automobilius būtent per internetą. Jeigu jūsų versle yra reikalingi sunkvežimiai, tai turbūt pastebėjote, kad neretai sunkvežimio dalys genda ir reikia joms tinkamos pamainos. Aišku, yra variantas sunkvežimio dalis siųstis iš užsienio, tačiau nors tai ir atrodo gana pigu, neretai gali būti visiškai atvirkščiai vien jau dėl to, kad sunkvežimio dalis siunčiantis iš ne Europos Sąjungoje esančių šalių, jums gali tekti sumokėti papildomą mokestį.

Taigi, ką tokiu atveju daryti? Kokybiškos sunkvežimių dalys internetu gali būti parduodamos ir už nedidelę kainą, tačiau reikia surasti tinkamus tam portalus. Lietuvoje dabar yra ne viena kokybiška svetainė, kurioje sunkvežimio dalys internetu yra parduodamos už tikrai prieinamą kainą. Paprasčiausiai, reikia šiek tiek laiko skirti paieškoms ir neskubėti ieškant kuo skubesnio varianto. Perkant iš lietuviškų portalų jūs jau garantuotai sutaupysite dėl to, kad nereikės mokėti jokio muito mokesčio. Tačiau, tai nėra vienintelis privalumas – kalbant apie tokių populiarių sunkvežimių kaip MAN dalis, Lietuvoje šių sunkvežimių dalims yra neretai taikomos kur kas didesnės nuolaidos bei ilgesnė garantija.

Palyginimui, perkant MAN sunkvežimių dalis iš užsienietiškų portalų, jums gali tekti sumokėti ir už muitą, ir už garantiją. O štai Lietuviškose portaluose tas garantinis mokestis neegzistuoja, o pačios dalys yra gana pigios, kadangi MAN sunkvežimiai yra patys populiariausi Lietuvos logistikos rinkoje. Taigi, turint tai omenyje, galima nemažai sutaupyti.

Galbūt jūs parduodate sunkvežimių ar automobilių dalis?

Jeigu jūsų verslas yra susijęs su automobilių arba sunkvežimių detalėmis, tuomet galimas daiktas, kad jums taip pat reikės šiek tiek pasireklamuoti, kad jūsų skelbimai ir siūlomi produktai būtų pastebėti. Kaip tai padaryti? Viskas yra gana paprasta – nors anksčiau daugelis verslininkų pirkdavo specialius reklaminius skydelius gerai lankomose portaluose, dabar galima apsieiti ir be to bei sumokėti gerokai mažesnę sumą už tikrai efektyvesnę reklamą. Kas tai galėtų būti? Tai SEO reklamos galimybės.

Lyginant SEO su įprasta reklama, skirtumas yra akivaizdus – SEO reklamos galimybės yra labiau susijusios su ilgalaikiu rezultatu, o štai įprastos „banerinės“ reklamos (įvairūs reklaminiai skydeliai internete) yra tik trumpalaikis dalykas. Kaina yra daugeliu atvejų ta pati, o kartais už SEO reklamą reikia mokėti net mažiau. Be abejo, vienintelis neigiamas skirtumas yra tas, kad SEO reklama neduoda jums rezultatų per vieną ar kelias dienas – kartais gali tekti palaukti gerokai ilgiau, tačiau faktas, kad SEO yra reikalinga kiekvienam verslininkui, kuris žvelgia į ateitį ir iš tikrųjų nori turėti gausybę lankytojų bei potencialių klientų.

Taigi, tuos pačius principus galima taikyti kalbant ne tik apie verslininkus, kurie pardavinėja sunkvežimius ar automobilio dalis, tačiau ir bet kurią kitą verslo sritį. Turint tai omenyje, jums reikėtų jau dabar pagalvoti apie SEO reklamos galimybes ir susisiekti su specialistais, kurie turi patirties šioje srityje ir gali jums pasiūlyti geriausius SEO reklamos sprendimus.

Skaityti daugiau