Rašalo kasetės

Spausdintuvai šiuo metu yra tokie populiarūs, jog kiekvienas turintis kompiuterį neretai įsigyja ir jo priedą – spausdintuvą. Internetas pilnas naujienų, receptų, instrukcijų, informacijos įvairiausiomis temomis, o kartais taip sunku ilgai sėdėti ir skaityti didelius informacijos kiekius prie kompiuterio ekrano. Akims tai taip pat nesuteikia daug džiaugsmo, todėl vis dažniau informaciją reikia atsispausdinti. Spausdintuvas yra reikalingas ir vis dažniau sutinkamas prietaisas kiekvienuose namuose. Rasalo kasetes yra vienas iš svarbiausių spausdintuvo elementų. Tiesa, spausdintuvus galite rinktis iš dviejų rūšių – lazerinių ir rašalinių.

Rasalo kasetesVienas didžiausių jų skirtumų yra tas, kad lazerinis spausdintuvas skirtas spausdinti kiekvieną dieną po daug egzempliorių. Spausdindami juodai baltą tektą jūs galėsite atspausdinti iki 2000 lapų. Kokybė yra pakankamai gera, bet ne geresnė už rašalinius spausdintuvus. Su rašaliniais spausdintuvais dažniausiai yra spausdinami spalvoti dokumentai ir paveikslėliai. Rašalinių spausdintuvų kokybė yra puiki, tačiau atspausdinti gali palyginti mažą lapų kiekį. Be to, rašalinių spausdintuvų dažai uždžiūva, jei spausdintuvu yra nesinaudojama ilgą laiką. Kalbama ne apie mėnesį ar du, o apie kelias savaites. Jei nenorite rašalo kasečių keisti gana dažnai ir investuoti ganėtinai nemenkas pinigų sumas, patartina naudotis spausdintuvu bent kartą per savaitę – nors ir neturite ko atspausdinti, atsispausdinkite ką nors savo malonumui, o svarbiausiai spalvotai, kad visos spalvos būtų paliestos ir spausdintuvo dažai neuždžiūtų.

Rašalo kasetėms pasibaigus, jas galėsite papildyti arba nusipirkti naują. Šiuo metu yra gana populiaru kasetes pildyti, tai kainuoja šiek tiek mažiau nei perkant naujas, o ir gamta yra tausojama. Pirkti naujas originalias kasetes yra geras pasirinkimas, nes kasetė bus pritaikyta būtent jūsų spausdintuvui ir dažai bus aukščiausios kokybės. Tiesa, daugelis vis dar renkasi neoriginalias rašalo kasetes, kurios ne retai būna pigesnės nei originalios firminės kasetės. Žinoma, kartais žmonės džiaugiasi pigesnėmis kasetėmis ir teigia, kad spausdinimo kokybė yra lygiai tokia pati kaip ir originalios prekės, tačiau visgi perkant originalią prekę jums nebereiks svarstyti ar spausdinimo kokybė bus gera ar prastesnė.