Kodėl vertėtų rinktis Braun barzdaskutes?

Braun barzdaskutesDaug keliaujate ir jau pavargote nuo barzdos skutimo skustuvu? O galbūt jūsų odai tai netinka ir ieškote alternatyvuas skutimosi būdo? Žinoma, kad teisingiausias sprendimas yra rinktis barzdaskutę. Kaip ir visų elektronikos priemonių, barzdaskučių yra įvairių rūšių ir modelių. Priklausomai nuo pageidavimų galite rinktis barzdaskutes su rotoriniais peiliukais arba padengtas tinkleliu, skirtų sausam arba drėgnan skutimui, įjungiamas į elektros lizdą laidu arba su įkraunamu akumuliatoriumi, išsivalančias arba tokias, kurias periodiškai reikia valyti patiems… Pasirinkimų daugybė, o asortimentas beribis. Tačiau, ieškodami kokybiško ir patikimo produkto, verčiau rinkitės Vokietijos gamintojo Braun barzdaskutes.

Braun – jau ne vieną dešimtmetį dirbanti įmonė, kurios pagrindiniai ir labiausiai žinomi gaminiai yra barzdaskutės, epiliatoriai ir bei įvairūs odos priežiūrai skirti įrenginiai ir virtuvės prietaisai. Vis dėlto būtent barzdaskutė yra Braun simbolis. Šį prekinį ženklą klientai pamėgo ne tik dėl jo žinomumo, bet ir dėl labai gero kainos ir kokybės santykio. Vienas populiariausių barzdaskučių modelių yra 340S-4, laimėjęs ne vieną apdovanojimą ir pelnęs visų jį naudojančių vyrų simpatijas. Panagrinėkime šį modelį iš arčiau:

  • Barzdaskutė su tinkleliu. Jos galvutę dengia plonas tinklelis, kuris uždengia ašmenis ir užkerta kelią jų kontaktui su veido oda. Taigi visiškai išvengiama galimų įpjovimų ir bet kokio odos dirginimo. Barzdaskutė nepažeidžia odos ir kruopščiai pašalina net trumpiausius plaukelius.
  • Tinkama ir sausam, ir drėgnam skutimuisi. Šis barzdaskutės modelis leidžia išbandyti abu skutimosi variantus ir nuspręsti, kuris labiau tinkamas jums. Galite naudoti vandenį bei skutimosi putas arba skusti sausą veido odą, be jokių papildomų skutimosi priemonių. Tai itin universali barzdaskutė, tinkama naudoti tiek įprastomis salygomis – namuose, tiek kitokiose situacijose – kelionėje ar žygyje.
  • Įmontuotas plaukų kirpiklis. Taigi prietaisas tinkamas ne tik norintiems visiškai švariai nusiskusti, bet ir turintiems barzdą. Šiuo modeliu galite barzdą patrumpinti, keisti jos formą, susitvarkyti žandenas, pašalinti plaukelius iš nepageidaujamų vietų.
  • „Plaukiojančios“ galvutės. Tai ypatingas šios Braun barzdaskutės išskirtinumas – lengvai judantis tinklelis prisitaiko prie veido linkių, atkartoja jo kontūrus, taigi be vargo pašalina ar patrumpina plaukelius iš sunkai pasiekiamų vietų.
  • Barzdaskutė yra labai greitai pakraunama ir gali veikti belaidžiu režimu iki 45 minučių. Taigi galite drąsiai ją vežtis į kelionę.

Rinkitės Braun barzdaskutę jei norite kokybiško, patogaus ir profesionalaus įrenginio.