Ko reikia, kad surengtumėte puikią šventę?

Norint suorganizuoti puikią šventę, reikia atkreipti dėmesį į daugybę dalykų. Pramogos, muzika, maistas, dekoracijos, tai tik keletas linksmos šventės sudėtinių dalių. Prieš organizuojant šventę, jums yra būtina apsispręsti dėl temos. Tai yra itin svarbu, nes šventės tema apsprendžia, kokį maistą patieksite svečiams, koks bus aprangos kodas, kokia gros muzika bei kokios bus dekoracijos.

Vienkartiniai indaiApsisprendus dėl temos, reikia nuspręsti, ar šventę rengsite viduje, ar lauke. Žinoma, šaltuoju metų laiku, didžioji dalis švenčių yra rengiamos viduje, tačiau, net ir juo galima surengi šventę lauke, ar bent jau jos dalį perkelti į lauką. Tuo tarpu šiltuoju metu laiku, didžioji dalis švenčių yra rengiamos lauke. Apsisprendus dėl vietos reikia prisitaikyti prie aplinkos sąlygų. Jei šventė bus rengiama lauke, tuomet būtų protinga pasirūpinti didele pastoge, tam, kad apsisaugoti nuo galimo lietaus. Kita vertus, jei yra žiema ir renginys vyks viduje, tuomet būtina užtikrinti optimalią temperatūrą, jei matysite, kad ji gali būti per žema, tuomet pasirūpinkite papildomais šildytuvais.

Įsirengus vietą, galite galvoti apie dekoracijas, staliukų išdėstymą ir maisto patiekimą. Dekoracijas, jų kiekį ir išvaizdą gali apriboti tik jūsų fantazija. Tuo tarpu staliukus ar kitas sėdėjimo vietas reikėtų išdėstyti kuo patogiau, derinantis prie bendro renginio formato ir atsižvelgiant į maisto pateikimą. Maistą galima pateikti tradiciškai – šalti užkandžiai jau būna patiekti ant stalo, karšti patiekalai atnešami visiems susėdus ir po to pateikiamas desertas. Arba galima rinktis švediško stalo variantą. Žinoma, maisto pateikimas priklauso ir nuo jūsų šventės formato, jei jūs ant laužo kepsite kiaulę ar virsite didžiulį puodą troškinio, tuomet ir maisto pateikimas bus kitoks. Taip pat reikia apsispręsti ar bus naudojami vienkartiniai indai, ar visgi pasirinksite daugkartinio naudojimo indus. Jei šventę švęsite lauke, tuomet patogesni yra vienkartinio naudojimo indai. Viduje galima rinktis abu variantus, tik reikia atsiminti, kad daugkartinių indų nuomos kaina yra didesnė, nei vienkartinių indų pirkimo kaina.

Apsvarsčius, vietą, jo apipavidalinimą, apstatymą ir maistą lieka dar dvi svarbios kiekvienos šventės sudėtinės dalys – pramogos ir muzika. Kaip ir visos dalys prieš tai, šios taip pat turi būti priderintos ir prie renginio temos ir prie renginio formato. Kaip plastikiniai indai netiks ypač oficialiam formatui, taip jam netiks ir tam tikro stiliaus muzika. Kartais pati renginio tema gali pasufleruoti muziką, pavyzdžiui, jei jūsų tema yra „Meksika“ ar kokia nors kita šalis, tuomet galite grojaraštį parinkti pagal populiariausius tos šalies atlikėjus, arba tradicinę jų muziką, taip pat galite įdėti keletą su konkrečia šalimi besiasocijuojančių filmų muzikinių takelių. Su pramogomis yra panašiai, tema diktuoja ir žaidimus, bei kitas pramogas. Jei tema Lotynų Amerika, tai aišku, kad renginyje vyraus lotynų muzikos ritmai, todėl galima pasamdyti flamenko šokėjus, kurie linksmintų visus susirinkusius svečius. Tuo pačiu galima žaisti žaidimus populiarius atitinkamose šalyse, arba visai šventei parengti scenarijų, kuriame nuolatos vyrautų renginio temos akcentai.

Tai yra tik keli pagrindiniai, tačiau tikrai nevisi punktai, kuriuos turite išpildyti norėdami surengti tikrai puikią šventę. Atminkite: Formatas, tema, vietos pasirinkimas, jos paruošimas, dekoracijos, apstatymas, maistas ir jo pateikimas daugkartiniuose arba vienkartiniuose induose, muzika ir pramogos. Jei išpildysite visus iš šių punktų, tuomet, net jei ir bus mažų netikslumų, jūsų šventė tikrai bus pavykusi ir patiks visiems jos dalyviams.