Šuns pratinimas prie veterinarijos klinikos

Gyvunu ligos

Jūsų augintinio lankymasis pas veterinarus neturėtų jam kelti streso ir būti labai traumuojanti procedūra. Nepaisant to, kad jūsų geriausias šeimos draugas gali jaustis labai žvalus, energingas ir sveikas, anksčiau ar vėliau turėsite jį aprodyti veterinarijos specialistams, kadangi gyvūnų ligos gali būti labai skirtingos ir kai kuriais atvejais plika akimi nematomos. Turbūt žinote, kad jūsų šuo turėtų būti reguliariai skiepijamas – tai užkerta kelią daugeliui ligų. Todėl turite iš anksto apgalvoti, kokia VET klinika atliks jūsų augintiniui aktualias medicinines procedūras.

Žinoma, savo šunį aprodyti veterinarams turėtumėte ne tik tuomet, kai reikia suleisti vieną ar kitą vakciną. Jei norite, kad jis kaip įmanoma ilgiau išliktų puikios sveikatos būklės, veterinarijos kliniką aplankyti turėtumėte pakankamai reguliariai. Būtent todėl pabrėžėme augintinio pojūčius, kurie patiriami lankantis naminių gyvūnų gydymo įstaigoje.

Jei jūsų šuo nebus pratinamas prie veterinarijos klinikos aplinkos ir joje dirbančio personalo, tuomet puikiai suprantama, kad jis kaskart gali jausti labai didelę baimę. Nemanykite, kad vien todėl, jog vizitas pas veterinarą užtruks labai trumpai, tai jo netraumuos. Priešingai – jei šuo neturės laiko apsiprasti su nauja aplinka ir joje esančiais nepažįstamais žmonėmis, jis bus lydimas nuolatinio streso ir nerimo. Todėl norint to išvengti, pasirinkta veterinarijos klinika turi būti aplankoma kur kas dažniau nei tik vakcinacijos tikslais.

Tai ne tik padeda apsiprasti mūsų augintiniui, tačiau taip pat mažina ir galimų rimtų sveikatos sutrikimų riziką. Trumpiau tariant – profilaktiškai atliekama šuns apžiūra leidžia pačiu laiku diagnozuoti įvairias ligas ir užkirsti joms kelią. Įprastai, jei net ir labai rimta liga diagnozuojama pradinėje jos stadijoje, tikimybė, kad sveikatos sutrikimas bus efektyviai pašalintas, gerokai padidėja, tokiu būdu apsaugant augintinį nuo paties blogiausio scenarijaus ir prailginant jo gyvenimo trukmę.

Todėl nieko nelaukus pasirinkite veterinarijos kliniką, kurioje dirba tikri savo srities specialistai, o jų teikiamos paslaugos atitinka jūsų lūkesčius. Tai suteiks jums daugiau ramybės, o jūsų augintiniui padės išlikti sveikam, žvaliam ir labai energingam. Galiausiai tiek šuo, tiek ir jūs galėsite džiaugtis kiekviena diena, nes žinosite, jog augintinio sveikata yra puiki ir jam negresia jokios sunkios ligos.