Smeliavimas 12 (2)

Smėliavimas ir eksperto patarimai

Smėliavimas – kaina ar kokybė?

Priklausomai nuo pinigų sumos, kurią planuojate skirti smėliavimo paslaugų užsakymui reikės rinktis ar mažesnė paslaugos kaina ar kokybė. Tačiau, šis pasirinkimas tik teorija. Praktikoje, dažnai galima rasti kompanijas ar privačius asmenis, kurie teikia ir kokybiškas paslaugas, ir už priimtiną kainą. Tokių paslaugų teikimas ypač naudingas klientui. Tikriausiai nieko nėra geriau, nei nusipirkti kokybiškas paslaugas už priimtiną kainą ir dar gauti aukšto lygio specialistą. Kadangi smėliavimas kaina ne visuomet priklauso nuo specialisto kompetencijos, todėl geriausia ieškoti tiesiog savo srities profesionalų. Tokie specialistai puikiai išmano savo darbą ir klientams gali pasiūlyti aukšto lygio paslaugas. Perkant smėliavimo paslaugas labai svarbi kokybė, nes jeigu smėliuojamas automobilio kėbulas, tai jo tikrai po pusmečio neišrinksite ir nevešite tvarkyti. Ši paslauga turi būti atlikta profesionaliai, nes tarnavimo laikas ne vieneri metai. Aišku, tai labai dar priklauso, kur bus naudojama paslauga. Jeigu smėliuojamas paviršius kasdiena patirs daug trinties, tuomet žinoma, kad visi apsauginiai sluoksniai tarnaus kur kas trumpesnį laiko tarpą.

Smeliavimas 12 (1)

Smėliavimas Kaunas ar Vilnius?

Kokiame mieste gyvenate? Kaune? Vilniuje? Ar kitame mieste? Nuo atsakymo ir priklausys, kur geriausia rinktis tokias paslaugas. Aišku, dar reikia nepamiršti vieno labai svarbaus faktoriaus. Jeigu smėliuojamas smulkus daiktas, tarkim ratlankiai. Tuomet tikrai neverta juos vežti iš Vilniaus į Kauną. Tačiau kuomet kalbame apie didesnio objekto smėliavimą, tuomet vertėtų labiau skaičiuoti. Kartais tikrai naudingiau pervežti daiktą arba užsisakyti mobilią smėliavimo paslauga. Smėliavimas Kaunas, tai ne tik lokali smėliavimo paslaugas, tačiau, kaip jau ir minėjome galimas mobilus klientų aptarnavimas. Nepriklausomai iš kokių jūs esate miesto. Smėliavimo komanda gali atvykti pas jus. Toks paslaugos mobilumas labai reikalingas ūkininkams, ar pramonės sektoriaus atstovams. Juk negabensite viso kombaino ar tuo labiau tam tikrų gamyklos konstrukcijų. Tokiais atvejais lieka vienintelis būdas, tai mobili smėliavimo paslauga.

Smeliavimas 12 (3)

Kuo smėliavimas yra naudingas?

Klausimas į kurį jau atsakėme. Smėliavimo paslauga yra naudinga tuo, kad galima per itin trumpą laiko tarpą kokybiškai paruošti įvairius paviršius tolesniam jų apdorojimui. Tai gali būti ir gruntavimas ar dažymo darbai.