seo paslaugos

SEO paslaugos ir blog’o rašymas.

Kodėl tinklaraštis yra naudingas?

Žiūrint iš SEO prizmės, tai įrankis pasiekti didelį kiekį raktažodžių. Ar jūs turite paslaugų svetainę ar el.parduotuvę – blog’as bus naudingas. Kiekvienoje srityje egzistuoja daugybė raktažodžių ir norisi būti matomam pagal didelį jų kiekį. Susiduriame su problema, kuomet neužtenka svetainės puslapių ir reikia kurti papildomus. Tikriausiai žinote, kad „Google“ paieškos sistema mėgsta konkretumą, todėl rekomenduotina išlaikyti raktažodžių koncentraciją. Vienas puslapis – vienas raktažodis. Taigi, tinklaraščio rašymas yra vienas geriausių sprendimų norint pasiekti daug raktažodžių. Aišku, tai ir papildoma platforma jūsų įmonės komunikacijai su klientais. Praneškite apie naujus produktus, paslaugas ar įmonės pasiekimus. Dalinkitės patarimais. SEO paslaugos sujungtos su tinklaraščio rašymų duos didesnę naudą.

Nuo ko pradėti blog’o rašymą?

Žinomiausi planetos SEO specialistai rekomenduoja prieš pradedant kurti tinklaraštį nuspręsti:

  • Kaip dažnai skelbsite pranešimus?
  • Apie ką rašysite?
  • Koks kiekvieno straipsnio tikslas?

Trumpai apie kiekvieną punktą.

Post’ų dažnumas. Rekomenduotina išlaikyti reguliarumą, todėl pradžioje užteks ir 1 straipsnio per mėn. Geriau rečiau, bet išlaikant kokybę. Ilgainiui matysite kokią naudą gaunate iš rašymo ir automatiškai norėsite rašyti. Nerekomenduojama persistengti. Jeigu planuojate skelbti po 2 pranešimus per savaitę, tuomet rimtai pagalvokite apie ką rašysite ir kas rašys. Ar tikrai turėsite laiko?

seo paslaugos

Nežinote apie ką rašyti?

Viena didžiausių problemų su kuria susiduria naujų blog’ų kūrėjai – apie ką rašyti. Aišku, kūrybiškiems žmonėms ar tiems kas mėgsta dalintis informacija, gal ir nebus su tuo problemų. Taigi, apie ką rašyti geriausia. Pirmiausia pagalvokite su kokiomis problemomis susiduria jūsų klientai. Kokia informacija būtų naudinga? Griežtai nerekomenduojama rašyti apie „orą“. Ką tai reiškia? Dalintis informacija, kurios ir taip netrūksta. Kaip jau ir minėjome, geriau rečiau, bet su „gyvu“ turiniu. Ieškant idėjų, galima pasikalbėti su pardavimo vadybininkais ar konsultantais. Išsiaiškinkite kokie klausimai dažniausiai užduodami. Jeigu apie tai jau rašė jūsų konkurentai, tuomet nustębinkite svetainės lankytojus ir paruoškite daug kartų geresnį turinį. Tik nepamirškite foto ar video. Taip pat gif’ai grįžta į madą.

„Digital Marketer“ agentūra yra paruošusi naudingos informacijos pluoštą apie galimas post’ų temas. Parsisiųsti galite čia. Galimi straipsniai, kurie pradedami klausimais „Kaip“, „Kodėl“ „Ar žinote…“. Labai populiarūs sąrašo post’ai. Pvz. „100 skaniausių patiekalų vakarienei“, „7 atgalinių nuorodų šaltiniai“ ir t.t.

seo paslaugos

Koks straipsnio tikslas?

Jeigu atliekate SEO optimizaciją, tuomet kiekvieno post’o pagrindinis tikslas – iškelti svetainę pagal pasirinktą raktažodį. Sekantis žingsnis, tikslą suderinti su naudos davimu skaitytojams. 

Patiko straipsnis? Tuomet patiks ir Bilger.lt

Šilumos siurbliai: http://www.klima.lt/