Kodėl sunkvežimio dalis verčiau pirkti internetu?

sunkvezimisInternetinė prekyba pastaruoju metu gerokai populiarėja ir vis daugiau klientų ieško galimybių pirkti tiek automobilio dalis, tiek ir pačius automobilius būtent per internetą. Jeigu jūsų versle yra reikalingi sunkvežimiai, tai turbūt pastebėjote, kad neretai sunkvežimio dalys genda ir reikia joms tinkamos pamainos. Aišku, yra variantas sunkvežimio dalis siųstis iš užsienio, tačiau nors tai ir atrodo gana pigu, neretai gali būti visiškai atvirkščiai vien jau dėl to, kad sunkvežimio dalis siunčiantis iš ne Europos Sąjungoje esančių šalių, jums gali tekti sumokėti papildomą mokestį.

Taigi, ką tokiu atveju daryti? Kokybiškos sunkvežimių dalys internetu gali būti parduodamos ir už nedidelę kainą, tačiau reikia surasti tinkamus tam portalus. Lietuvoje dabar yra ne viena kokybiška svetainė, kurioje sunkvežimio dalys internetu yra parduodamos už tikrai prieinamą kainą. Paprasčiausiai, reikia šiek tiek laiko skirti paieškoms ir neskubėti ieškant kuo skubesnio varianto. Perkant iš lietuviškų portalų jūs jau garantuotai sutaupysite dėl to, kad nereikės mokėti jokio muito mokesčio. Tačiau, tai nėra vienintelis privalumas – kalbant apie tokių populiarių sunkvežimių kaip MAN dalis, Lietuvoje šių sunkvežimių dalims yra neretai taikomos kur kas didesnės nuolaidos bei ilgesnė garantija.

Palyginimui, perkant MAN sunkvežimių dalis iš užsienietiškų portalų, jums gali tekti sumokėti ir už muitą, ir už garantiją. O štai Lietuviškose portaluose tas garantinis mokestis neegzistuoja, o pačios dalys yra gana pigios, kadangi MAN sunkvežimiai yra patys populiariausi Lietuvos logistikos rinkoje. Taigi, turint tai omenyje, galima nemažai sutaupyti.

Galbūt jūs parduodate sunkvežimių ar automobilių dalis?

Jeigu jūsų verslas yra susijęs su automobilių arba sunkvežimių detalėmis, tuomet galimas daiktas, kad jums taip pat reikės šiek tiek pasireklamuoti, kad jūsų skelbimai ir siūlomi produktai būtų pastebėti. Kaip tai padaryti? Viskas yra gana paprasta – nors anksčiau daugelis verslininkų pirkdavo specialius reklaminius skydelius gerai lankomose portaluose, dabar galima apsieiti ir be to bei sumokėti gerokai mažesnę sumą už tikrai efektyvesnę reklamą. Kas tai galėtų būti? Tai SEO reklamos galimybės.

Lyginant SEO su įprasta reklama, skirtumas yra akivaizdus – SEO reklamos galimybės yra labiau susijusios su ilgalaikiu rezultatu, o štai įprastos „banerinės“ reklamos (įvairūs reklaminiai skydeliai internete) yra tik trumpalaikis dalykas. Kaina yra daugeliu atvejų ta pati, o kartais už SEO reklamą reikia mokėti net mažiau. Be abejo, vienintelis neigiamas skirtumas yra tas, kad SEO reklama neduoda jums rezultatų per vieną ar kelias dienas – kartais gali tekti palaukti gerokai ilgiau, tačiau faktas, kad SEO yra reikalinga kiekvienam verslininkui, kuris žvelgia į ateitį ir iš tikrųjų nori turėti gausybę lankytojų bei potencialių klientų.

Taigi, tuos pačius principus galima taikyti kalbant ne tik apie verslininkus, kurie pardavinėja sunkvežimius ar automobilio dalis, tačiau ir bet kurią kitą verslo sritį. Turint tai omenyje, jums reikėtų jau dabar pagalvoti apie SEO reklamos galimybes ir susisiekti su specialistais, kurie turi patirties šioje srityje ir gali jums pasiūlyti geriausius SEO reklamos sprendimus.