Kaip greitai gauti maisto

Picos pristatymas PanevėžyjeKiekvienas anksčiau ar vėliau atsiduriame tokioje situacijoje, kai nori greitai, tiesiog čia ir dabar pavalgyti. Po ilgesnės nei įprastai darbo dienos, po poros valandų pabėgiojimo, po ilgos konferencijos ar nenumatytų santechnikos tvarkymų savo namuose. Esate be galo alkanas, maisto norite greitai, apie gaminimą kalbos nė būti negali. Kas belieka? Arba greito maisto užkandinės, ar supermarketas su pusfabrikačiais, arba maisto užsakymas į namus. Visi jie turi pliusų ir minusų, priklausomai nuo jūsų situacijos ir kitų aplinkybių. Jei užkandinė ar kebabinė šalia – jokių problemų. Bet štai gyvenate toliau nuo pavyzdžiui Panevėžio centro, automobilio neturite, o eiti iki artimiausio taško, kur gautumėte maisto, užtruktų gerokai per ilgai, belieka maisto užsakymas į namus. Ir daugeliui dažniausiai tai bus pica.

Būtent picos užsakymas visuose Lietuvos miestuose, ir sostinėje Vilniuje, ir kur kas mažesniame Panevėžyje ir yra populiariausias maisto į namu sferoje. Žinoma, Vilniuje jau galima atrasti ir kur kad didesnę siūlomą tokių paslaugų įvairovę – sparčiai populiarėja sušių užsakymai su atvežimų, vaisių ar bandelių pristatymas į biurą, na o norint galima užsisakyti ir kepsnį su garnyru. Tačiau picos vis dar populiariausias patiekalas, kurio nori gauti žmonės greitai ir patogiai. Tiesiai į namus, darbą, poilsio vietą ar netgi ten, kur ką tik baigėte bėgioti. Nors, dera pasakyti, jeigu esate užkietėjęs bėgikas picos turbūt dažnai nesirinksite. Ypač iš karto po treniruotės.

Kokiu greičiu galima tikėtis gauti picą po jos užsakymo? Tai priklauso nuo įvairių aplinkybių. Dažniausiai šis terminas telpa į pusvalandį, tačiau didesniuose miestuose transporto piko metu gali tekti palaukti netgi valandą. Tokiu atveju reikia būti gudriems – užsisakyti picą dar nebaigus darbų ir kol juos baigsite, atkeliaus jūsų maistas. O štai pica į namus Panevėžys ir panašaus dydžio miestai, tiksliau juose veikiančios picerijos, dažnai pristato ir per penkiolika minučių. Žinoma, čia jau gana geros sąlygos, reikia tam ir sėkmės. Vis tik picą reikia ir pagaminti, ir supakuoti, ir atvežti. Tačiau atvežimas Panevėžio masteliais dažnai netrunka daugiau nei penkias minutes, o geram meistrui pagaminti picą per dešimt minučių taip pat įmanomą. Jeigu tikrai skubate, labai svarbus patarimas būtų rinktis iš populiariausių picų.