Didmiesčio ar mažos gyvenvietės vestuvių fotografas geresnis?

Vestuvių pasiruošimas ne vienam tampa nemažu iššūkių. Jeigu planuojate savo vestuvių šventę dar prieš metus, galite neskubėti, tačiau poros, kurios turi pasiruošimui itin ribotą laiko tarpą gali justi nuolatinį stresą ir įtampą. Tačiau prisiminkite, pasiruošimas savo svarbiausiai gyvenimo dienai turėtų būti malonus. Svarbiausi ir dažniausiai vestuvių pasiruošimo klausimai yra data, vieta, apranga, muzika, vedėjai ir žinoma vestuvių fotografai.

Vestuvių fotografo paieška turbūt yra viena sudėtingiausių. Neretai mes klausiame savo draugų, artimųjų ir pažįstamų rekomendacijų renkantis vestuvių footografą. Jie gali pasiūlyti tuos specialistus, kurių paslaugomis patys naudojosi arba gavo rekomendacijų iš savo draugų. Vis dėlto nereikėtų aklai pasikliauti kitų rekomendacijomis. Mes esame visi skirtingi. Tokiu atveju tai reiškia, kad jeigu jūsų kaimynas Petriukas vedė Marytę ir juos fotografavo Povilas, tai dar nereikškia, kad Povilo, kaip vestuvių fotografavimo stilius, asmeninės savybės, sugebėjimas bendrauti jums bus priimtinas ir tinkamas.

Vestuvinės nuotraukosŽinoma renkantis vestuvių fotografą reiktų atsižvelgti ir į tai, kur planuojate savo vestuvių ceremoniją ar vestuvių pokylį. Ieškodami vestuvių fotografo internete, galite rasti informacijos, kad vieni dirba visoje Lietuvoje, kiti tik tam tikrame mieste. Taip pat internetinėse erdvėse vestuvių fotografas dažnaiusiai informuoja savo įkainius ir jeigu yra planuojamas vykimas į specifinę vietą, jis gali prašyti papildomos sumos už atvykimą.

Vienas iš vertingų patarimų, būtų rinktis vestuvių fotografą bent prelimenariai numatant, kurioje vietoje bus vestuvės. Jeigu jūs esate iš didmiesčio, galbūt verta žvalgytis vestuvių fotografo, kuris yra būtent šių jūsų miesto. Tokiu atvejų vestuvių fotografas gali pasiūlyti kokybiškas filmavimo ar fotografavimo paslaugas, tačiau sutaupysite tokias išlaidas, kaip fotografo atvykimas.

Jeigu esate iš nedidelio miestelio ar gyvenvietės, nebūtina dairytis vestuvių fotografo tik iš didmiesčių. Neretai sklando stereotipas, kad tik didmiesčiuose yra geriausi vestuvių fotografai. Vestuvių fotografas gali būti geras ir mažame miestelyje. Juk nedidelėje bendruomenėje dau lengviau komunikuoti. Dažniausiai žinoma vieni apie kitus. Ypatingai esant nedidelėje gyvenvietėje geriausia reklama yra iš lūpų į lūpas perduodama informacija. Taigi, jeigu vestuvių fotografas dirba ir gyvena nedideliame miestelyje, jo paklausa vienu atžvilgiu gali būti ne tokia ir didelė, tačiau gera aplinkinių reklama ir profesionaliai atliekamas vestuvių fotografo darbas, neretai tokius specialistus išpopuliarina ir jie tampa itin geidžiami ne tik mažose gyvenvietėse, bet ir didmiesčiuose. Dažniausiai žmonėms gerai atliktas darbas yra puikiai suvokiamas rezultatas už sumokėtą atlygį, tačiau nepatenkintas klientas statistiškai padaro žymiai daugiau antireklamos. Mažuose miesteliuose gyvenentys fotografai ypatingai vertina vietinių pasitikėjimą ir dedamos pastangos visada turi išlikti vienodos, o kokybe nenuvilti, jeigu nenorima susigadinti geros reputacijos.

Žinoma, mintis, kad pagrindiniuose Lietuvos miestuose yra geriausi fotografai gali kilti dėl to, kad šiose vietovėse ir pačių žmonių gyvena daug daugiau. Vestuvių fotografas didmiesčiuose turi dirbti dar daugiau, kad galėtų išsiskirti, būti žinomu ir rekomenduojamu aplinkinių tarpe. Žinoma, jeigu vestuves planuojate kaimiškoje vietovėje, o aplink planuojamą vietą fotografų pasirinkimas itin nedidelis, verta apsvarstyti mintį samdyti vestuvių fotografą iš didmiesčio. Galimas variantas, kad papildomas kuro mokestis pilnai atsipirks, nes pasisamdytas vestuvių fotografas apdovanos itin aukštos kokybės, išskirtinėmis ir stilingomis užfiksuotomis akimirkomis.