Vonios priežiūros peripetijos: ką darote ne taip

vonios prieziuraVonia yra vienas mažiausiai dėmesio sulaukiantis kambarys. Labai keista, kadangi joje praleidžiame išties svarbų laiką. Ji turėtų būti labiausiai puoselėjama po miegamojo patalpos. Jeigu atėjo laikas tvarkyti vonią, tokiu atveju įranga voniai turi būti pasirenkama labai atidžiai. Visada verta mokėti kiek didesnę pinigų sumą, tačiau gauti kokybišką įrangą, kuri tarnaus ilgai ir funkcionaliai.

Tinkama vonios priežiūra gali ne tik prailginti pačios patalpos funkcionavimo laiko tarpą, tačiau tuo pačiu ir užtikrinti, kad estetiškai ji bus patraukli akiai. Norint, kad vonia būtų graži – nereikia pirkti jokių specialių priemonių. Paprasčiausiai reikia šiek tiek laiko ir pastangų.

  • Paprasčiausia taisyklė, kurią žino arba turėtų žinoti visos šeimininkės, kad kuo dažniau valysite – tuo valymas bus paprastesnis ir lengvesnis. Žinoma, nereikia laukti, kol dėmės bus didelės ir sunkiai įveikiamos.
  • Actas ir soda – bene dažniausiai akcentuojamos priemonės, kuomet kalbama apie vonios valymą. Žinoma, tai ne tik efektyvus būdas valyti vonią, tačiau tuo pačiu ir pigus. Nebūtina maišyti tirpalo. Vien tik actas arba vien tik soda taip pat labai puikiai susidoroja net ir su labai dideliais nešvarumais. Rekomenduojame ant ypač didelių dėmių paprasčiausiai palikti šią priemonę per naktį. Tuomet ji išgrauš net ir labai sudėtingas dėmes.
  • Grybelis yra tas kenkėjas su kuriuo reikia kovoti labai efektyviai. Paprasčiausiai laiku jo nepašalinus jis tik plis ir vėliau jo naikinimas nebus galimas be specialistų. Kadangi vonia yra gana drėgna patalpa – reikia būtinai pirkti priemones ir tuo pačiu kuo dažniau vėdinti patalpą, kad grybelis Jums negrasintų.
  • Įranga voniai turėtų būti pasirenkama atsižvelgiant į pačios patalpos išsidėstymą bei kitas smulkmenas. Deja, ne visada tam tikri norai gali pavirsti realybe, kadangi kartais pati vonia nurodo, ko Jums reikia.
  • Kuomet projektuojate vonios kambarį nepamirškite, kad visą reikia sudėlioti taip, kad patalpa būtų ne tik graži, tačiau taip pat ir lengvai prižiūrima. Daugelis moterų nori, kad jų vonios kambarys būtų kaip iš filmo. Tačiau problema tame, kad vėliau tokias patalpas yra labai sudėtinga prižiūrėti. Taigi, jau geriau funkcionali ir lengvai prižiūrima nei ypatingai graži.

Kuo daugiau dėmesio skirsite voniai – tuo labiau ji Jums tiks ir patiks. Svarbiausia, kad šiuo metu prekybos vietose parduodama labai daug įvairios technikos ir priemonių, kurios gali padėti išvalyti vonią ir gauti tokį rezultatą, kurio labiausiai norite.

Vonia – higieninis kambarys, kuriame mes kiekvieną dieną atliekame tam tikrus ritualus. Jeigu norite, kad Jūsų siela būtų švari – tokiu atveju reikia pradėti nuo kūno. Susikurkite tokią vonios aplinką, kurioje būti Jums yra tikras malonumas. Įranga voniai padės džiaugtis ne tik gražia aplinka, tačiau ir funkcionalumu. O jeigu norite, kad buvimas būtų dar aukštesnio lygmens – izoliacinės medžiagos nuo garso užtikrins privatumą vonioje.