Ruošiamės į mokyklą: ko mums reikia?

i mokyklaPasiruošimas į mokyklą yrą gana ilgas ir atsakingas žingsnis. Daugelis žmonių sutinka, kad išleisti savo vaiką į pirmą klasę prilygsta katastrofai. Atrodo, niekada nesate visiškai pasiruošęs. Tuo pačiu, gaila, kad vaikas turi palikti namus. Visgi, ėjimas į mokyklą neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, tad ir mažasis anksčiau arba vėliau turi ją įgyvendinti. Čia galite atrasti platų kanceliarinių prekių pasirinkimą mažomis kainomis. Greitai ir pigiai išleisite savo vaiką į mokyklą.

Kanceliarinių prekių pirkimas

Žinoma, pats pirmasis žingsnis apie kurį pagalvoja tėveliai, kuomet artėja mokslo metai – priemonių pirkimas. Kuo vaikas labiau auga – tuo reikalingų priemonių skaičius tampa vis mažesnis, tačiau keliaujant į pirmą klasę tikrai reikia visko labai daug. OFIN – prekybos vieta, kurioje viskas yra vienoje vietoje, tad pavyks sutaupyti labai daug laiko ruošiant vaiko kuprinės turinį. O juk šiuolaikiniam žmogui tai yra labai svarbu. Internete galite atrasti mūsų rašytą sąrašą, kuriame sužymėtą, kokių priemonių reikia vaikui, kad jis tikrai turėtų viską. Juolab, labai dažnai mokytojos nurodo arba taip pat duoda sąrašą, kuriame viskas labai detaliai surašyta. Tai puikus pagalbininkas tiems tėveliams, kurie į pirmą klasę leidžia patį pirmą savo vaiką.

Ieškodami priemonių nepamirškite kelių paprastų taisyklių.

  1. Neverta taupyti, kadangi pirkdami pigesnes priemones tikrai nesutaupysite. Jau geriau mokėti kiek daugiau, tačiau būti tikram, kad gautų priemonių kokybė visiškai patenkins Jūsų lūkesčius.
  2. Pradžioje atrodys, kad reikalingų priemonių skaičius labai didelis, tad norėsis atmetimo būdu pirkti tai, kas tikrai atrodo labiausiai reikalinga. Visgi, pirmųjų priemonių pirkimas sėkmingai tarnaus ne vienerius metus, tad pirkdami galite būti tikri, kad tas pats popierius arba guašas bus naudojamas iki 12 klasės.
  3. Dėvėtų priemonių pirkimas taip pat yra labai blogas pasirinkimas, kadangi gauta prekė labai greitai nustos tarnauti ir Jums vėl teks investuoti nemažas pinigų sumas į priemones. Klausimas – koks tikslas mokėti du kartus, tai galima vieną?

Paspaudus nuorodą čia jums bus atidarytas puikių kanceliarinių prekių vieta, kurioje siūloma labai plati pasiūla, tad kiekvienas ieškantis atras tai, kas jam labiausiai tinka. Svariausia neskubėti pirkti, nes gali būti, kad greta Jūsų laukia kur kas geresnis pasirinkimas.

Vaiko paruošimas mokyklai

Jeigu jau visos priemonės yra supirktos, tokiu atveju reikia pradėti kalbėti su vaiku ir jam aiškinti, kas yra mokykla. Kai kurie tėveliai labai blogai elgiasi sakydami, kad mokykloje yra labai sunku ir reikės įdėti daug pastangų siekiant ką nors išmokti. Po tokių žodžių vaikai tampa labai baikštūs ir tikrai bijo, kad jiems gali nesisekti. Taigi, tėvelių darbas mokslo įstaigą yra nuspalvinti šviesiomis, o ne tamsiomis spalvomis.

Taip pat reikėtų vaikui sutekti galimybes su jumis susisiekti tuomet, kai jis gali norėti. Geriausia, kad mokytoja turėtų mamos arba tėčio telefonu numerius ir jeigu vaikas pertraukos metu norės su jais pasikalbėti – jam turi būti suteikiamos visos galimybės. Dažniausiai tokios baimės ištinka tik pirmosiomis dienomis. Vėliau viskas gerai ir vaikas pamilsta mokyklą, tačiau pačioje pradžioje kyla problemos.

Galiausiai, renkantis kanceliarines priemones leiskite vaikui tai daryti. Priemonės gali kiek padidinti jo džiaugsmingą ėjimą į mokyklą. Paprasčiausiai pieštukai ir sąsiuviniai jam gali tapti žaislais, kuriais norisi kuo greičiau pasinaudoti. Tokiu atveju jis ir į mokyklą eis kur kas noriau tad suteikite jam tokias sąlygas.

**

Anksčiau arba vėliau vaikai susigyvena su mokykla, kuri daugeliui tampa antraisiais namais. Kuomet reikia palikti šį pastatą – kankina sentimentai. Visgi, ne taip blogai čia ir buvo. Svarbiausia, kad vaikui mokykla nebūtų prievartos pastatas. Tai turi būti vieta į kurią visada būtų malonu sugrįžti.