Metalinių baldų pirkimas internetu

Anuomet baldus pirkėjai pirkdavo tik fiziškai lankydamiesi baldų salonuose, kuriuose pasirinkdavo iš ekspozicijos salėse matomų baldų. Be abejo, toks baldų pasirinkimo procesas visuomet pareikalaudavo daugybės papildomo laiko ir susiaurindavo pirkėjams prieinamą pasirinkimą. Tuo tarpu šiandien baldų įsigijimo situacija yra visiškai kitokia. Dabar baldus mes galime įsigyti naudodamiesi elektroninėmis parduotuvėmis. Pavyzdžiui, jei jums yra reikalingi metaliniai baldai internetu, tuomet galite pasinaudoti internetine paieškos sistema, suformuoti tikslinę užklausą ir peržiūrėti metaliniais baldais prekiaujančių elektroninių parduotuvių asortimentą, tarp kurio neabejotinai atrasite ir www.litaugus.lt elektroninę parduotuvę, kurioje yra siūlomas labai platus baldų asortimentas.

Žinoma, galbūt jūs iki šiol apsipirkdavote tik fizinėse parduotuvėse ir į elektroninį apsipirkimo procesą jūs būdavote linkę žvelgti pakankamai skeptiškai, nemanydami, kad tai galėtų būti efektyvus apsipirkimo būdas, tačiau nepaisant to, elektroninės prekybos privalumai yra labai dideli ir akivaizdūs. Juk ne veltui tiek daug žmonių naudojasi elektroninėmis parduotuvėmis, o jų populiarumas auga su kiekvienais metais. Kita vertus, verta pateikti bent keletą priežasčių, kodėl internetu apsipirkti yra verta kiekvienam iš jūsų, kuris nori įsigyti naujus ir kokybiškus baldus.

Visų pirma jūs galėsite pasirinkti iš kur kas didesnio skirtingų baldų asortimento. Tai reiškia, kad jums taps daug lengviau atrasti būtent tokius baldus modelius, kurie tobulai atitinka visus jūsų lūkesčius. Taip pat labai svarbu paminėti, kad jei jūs pasinaudosite elektroninėmis parduotuvėmis, galėsite lengvai atrūšiuoti skirtingas prekes ir jas palyginti, galiausiai nusprendžiant, kurie modeliai yra būtent tie, kurių ieškojote. Be to, dažniausiai elektroninėse parduotuvėse pirkėjams siūlomi baldai pasižymi kur kas žemesnėmis kainomis, todėl jei jūs nenorite patirti didelių išlaidų, galite būti tikri, kad tokio pasirinkimo atveju jūs galėsite daug daugiau sutaupyti. Ką jau kalbėti apie tai, kad jums taip pat nebereikės sukti galvos dėl baldų transportavimo, nes visu tuo pasirūpins jūsų pasirinktos elektroninės parduotuvės specialistai, kurie pasitelks profesionalius kurjerius. Todėl, kai yra tiek daug privalumų, tampa visiškai akivaizdu, kodėl žmonės būna linkę pasirinkti šiuolaikiškas elektronines parduotuves.

Skaityti daugiau

Nestandartinių baldų gamyba ir kiti naudingi būsto vidaus interjero patarimai

Kas įprastai kiekvieno iš mūsų namuose reikalauja daugiausiai dėmesio ir pastangų? Taip, tai yra interjero kūrimas! Todėl kurdami savo namų interjerą, nepraleiskite progos pritaikyti šiuos patarimus.

 • Jei bandote atnaujinti savo svetainės interjerą, pradėkite nuo poilsiui tinkamiausios vietos (pvz., sofos, krėslų ir kt.), o tuomet judėkite toliau.
 • Sienų tapetus galite naudoti pačiose įvairiausiose namų vietose: ant lubų, spintoje, koridoriuje, prieškambaryje ir pan. Neretai smulkus ornamentas nedidelėje erdvėje gali padėti pasiekti puikų rezultatą.
 • Tobuliausia ir tinkamiausia sienų spalva retai būna ta, kuri lengvai randama įprastinėje spalvų paletėje. Išbandykite pilkesnį atspalvį – bus kur kas įdomiau.
 • Jei kambaryje yra šviestuvų su daugiau nei viena lempute, išbandykite skirtingas lempučių spalvas, pvz., baltą ir rožinę.
 • Nebijokite eksperimentuoti – nieko nenutiks, jei keletą kartų iš eilės jūs pritaikysite neteisingus ir netinkamus sprendimus. Tokiu atveju jūs bent jau žinosite, ko ateityje neturėtumėte daryti ir kas jūsų būsto interjere netiktų.
 • Baldų parduotuvės Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose visuomet gali pasiūlyti labai platų skirtingų baldų modelių asortimentą, tačiau atminkite, kad jūs taip pat visuomet galite pasinaudoti baldų gamybos paslaugomis. Šiomis dienomis nestandartinių baldų gamyba yra labai populiarus vartotojų pasirinkimas. Toks sprendimas leidžia daug lengviau sukurti savo naująjį būsto vidaus interjerą.
 • Nepraleiskite progos kreiptis į profesionalius būsto interjero dizainerius, kadangi tokiu atveju jums pavyks daug lengviau išspręsti visus jums iškylančius klausimus. Tai tikrai nereiškia, kad jums būtina pasinaudoti jų teikiamomis paslaugomis ir visus interjero formavimo darbus patikėti į jų rankas, tačiau supraskite, kad tai leis jums praplėsti savo akiratį ir išgirsti labai objektyvią nuomonę.
 • Taip pat turėtumėte atminti, kad būsto vidaus interjero atnaujinimas visuomet pareikalauja daugybės laiko, todėl būkite apsišarvoję kantrybe ir neleiskite sau skubinti įvykių.
 • Investuokite pakankamai lėšų tam, kad galėtumėte užtikrinti, jog kiekvienas jūsų būsto vidaus interjere pritaikytas sprendimas yra labai kokybiškas ir ilgaamžis.

Skaityti daugiau

Profesionalus statybų procesas

Jei jau seniai svajojote apie savo nuosavą namą ir šiuo metu jums pagaliau pasitaikė proga įgyvendinti savo ilgametę svajonę, tuomet turbūt svarstote, kokį variantą turėtumėte pasirinkti, t.y. pirkti jau pastatytą namą ar vis dėlto jį statyti nuo pagrindų. Kaip bebūtų, nuspręsti nėra taip sudėtinga, kaip iš pirmo žvilgsnio jums galėtų pasirodyti. Jei jūs norite, kad jūsų būsimas nuosavas namas būtų idealiai atitinkantis visus jūsų lūkesčius, tuomet akivaizdu, kad turėtumėte pasirinkti nuosavo namo statybas, todėl jei tai bus jūsų pasirinkimas, pateiksime keletą naudingų patarimų, kurie turėtų užtikrinti, kad statybų procesas eisis kur kas sklandžiau ir efektyviau.

Visų pirma turėtumėte suprasti, kad sklandus nuosavo namo statybų procesas yra tiesiogiai susijęs su profesionalių statybininkų pasirinkimu. Tai reiškia, kad visų pirma jūs turėtumėte skirti pakankamai daug savo laiko, kad galėtumėte pasirinkti vienos ar kitos statybų srities profesionalus, kurie jums galėtų suteikti labai kokybiškas ir visus šiuolaikinius aukščiausius standartus atitinkančias statybų paslaugas. Pavyzdžiui, jei bus būtini suvirinimo darbai, jums turėtų pagelbėti tik kvalifikuoti suvirintojai, kurie turi ilgametę tokio darbo patirtį ir gali užtikrinti, kad jums bus suteiktos labai profesionalios ir sklandžios suvirinimo paslaugos. Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie bet kurias kitas paslaugas, kurių galėtų prireikti statant jūsų pirmąjį būsimą nuosavą namą.

Taip pat labai svarbu paminėti, kokią didelę įtaką statybų procesui ir pačiam nuosavam namui turi tinkamai pasirinktos statybinės medžiagos. Jei jūs iki šiol manėte, kad galėsite pabandyti sutaupyti pasirinkdami pigesnes statybines medžiagas, kaip įmanoma greičiau turėtumėte tokių lūkesčių ir tikslų atsisakyti, kadangi tai tikrai nepadėtų pasiekti norimo tikslo. Jums tiesiog būtina pasirinkti tik tai, kas yra efektyviausia. Jei jūs naudosite kokybiškas statybines medžiagas, tuomet galėsite būti tikri, kad jūsų namas bus pastatytas kokybiškai ir be jokių priekaištų tarnaus jums daugybę metų. Todėl jei pasinaudosite šiais patarimais, jums bus lengviau pasiekti savo norimą tikslą.

Skaityti daugiau

Virtuvė pagal Fengšui: kokių klaidų vengti?

virtuves baldaiKuriant namus, nemaža dalis naujakurių paiso ne tik interjero dizainerių, bet ir energetinius dalykus išmanančių specialistų patarimų. Ypač populiaru apstatant namus vadovautis kinų mokslo Fengšui sukurtomis taisyklėmis ir tradicijomis. Šioje kultūros virtuvė – labai svarbi namų erdvė. Tad čia reikalinga paisyti bent pagrindinių taisyklių, jeigu norite, kad namuose būtų darna ir niekad nestigtų maisto ne tik kūnui, bet ir dvasiai.

 

Natūrali šviesa

Pagal Fengšui, visi namai kuriami taip, kad juose gerai jaustųsi geroji energija, o blogosios būtų kuo mažiau. Vienas iš svarbiausių dalykų, kuriasi reikėtų pasirūpinti kuriant virtuvę, yra dienos šviesa. Jis, pagal Fengšui, yra ne tik šviesa, bet ir gyvybės šaltinis. Todėl kuriant virtuvę pagal šias taisykles, reikėtų būtinai suprojektuoti langą virtuvėje. Taip į patalpą įleisite dienos šviesos, kuri skatins teigiamas emocijas, išvalys erdvę, jei joje susikaupė nemaloni atmosfera.

 

Stichijų harmonija

Kitas labai svarbus vaidmuo virtuvėje tenka stichijoms. Šioje patalpoje dažniausiai sutinkamos dvi stichijos: vanduo ir ugnis Pagal Fengšui taisykles, kuriant virtuvę, reikėtų atsižvelgti į tai, kad šios dvi stichijos nekonfliktuotų. O labiausiai jos nemėgsta būti viena šalia kitos. Todėl kuriant virtuvės išplanavimą, atkreipkite dėmesį, kad viryklė nebūtų susiglaudusi su praustuve arba šaldytuvu. Kartais to išvengti nepavyksta tuomet, kai virtuvė – itin maža. Tačiau ir tai galima išspręsti. Specialistai sako, kad harmoniją sukurti padės žalia spalva. Pasinaudokite ja, siekdami išspręsti ugnies ir vandens stichijos konfliktą virtuvėje.

 

Nuglūdintas aštrumas

Pagal Fengšui taisykles, namuose nebus laimės ir harmonijos, jeigu juose vyrauja aštrūs kampai ar matomoje vietoje yra aštrūs, pjaunantys įrankiai. Todėl dažnai Kinijoje galima patikti netgi gyvenamųjų namų, kurie projektuojami taip, kad nei jų išorėje, nei viduje kampų neliktų. Jeigu norite sukurti gerą energiją savo virtuvėje, pasistenkite pasirūpinti, kad virtuvės spintelės būtų be aštrių kampų. Tam pakaktų užsisakyti baldus su nugludintais kampais. Pavyzdžiui, „Baldita baldai“ kataloge galima rasti itin daug tokiai taisyklei pritaikytų baldų modelių.

 

Taip pat geriau virtuvėje nelaikyti jokių aštrių įrankių matomoje vietoje, nekabinti jų ant laikiklių sienose. Tokius įrankius reikėtų laikyti uždarose erdvėse, tokiose kaip stalčiai, spintelės ar specialios jiems skirtos dėžutės. Taip išvengsite namuose barnių ir pastebėsite, kad ne tik virtuvė, bet ir visi namai dažniau išlieka švarūs bei tvarkingi.

 

Skaityti daugiau

Kaip pastatyti sodybą ir pirtį

Tuomet, kai svarstoma apie sodybos statybos darbus, bene kiekvienu atveju galvojama ir apie pirtį. Tai tiesiog neatsiejamas kaimo turizmo atributas. Be to, didžioji dalis žmonių, kurie nuomojasi kaimo turizmo sodybas, tai daro dėl vienos vienintelės priežasties – galimybės pasikaitinti pirtyje. Ir tiesą sakant, tai nėra tik smagi pramoga. Pirties taipogi yra vienas iš natūraliausių sveikatinimo būdų, todėl jei norite sustiprinti savo imuninę sistemą, pagerinti kraujotaką, širdies darbą ir smegenų veiklą, pirtis gali būti vienas iš geriausių pasirinkimų. O tuo atveju, jei turėsite nuosavą pirtį, kurioje galėsite kaitintis kada tik panorėję, viskas taps dar paprasčiau ir efektyviau.

Taigi, jei statote sodybą, statykite ir pirtį. Žinoma, reikia suprasti, kad tai visiškai kitokio tipo statinys, kuriam galioja kitokie standartai nei įprastiniam pastatui, todėl jei niekuomet nesate susidūrę su tokių objektų statybos darbais, vertėtų kreiptis į šios srities specialistus, kurie įvertinę jūsų lūkesčius, galėtų lengviau suprojektuoti ir pastatyti jūsų norimą pirtį. Ir nors galite galvoti apie taupymą ir pirties statymą savo pačių rankomis, reikėtų atminti, kad pirties statymas neturint reikiamos patirties gali būti labai rizikingas ir neefektyvus. Todėl jei norite kokybiškos ir ilgaamžės pirties, pirmiausia rekomenduojama atlikti pirčių statybos specialistų paiešką ir tik tuomet pradėti tolimesnių darbų įgyvendinimą. Be abejo, būtina užtikrinti, kad statybų procese būtų naudojamos šiuolaikiškos technologinės priemonės, tokios kaip medienos ir metalo staklės iš Aplametos (https://metalo-stakles.lt), presai ir kt. Trumpiau tariant, reikia pasitelkti tai, kas padeda lengviau pasiekti norimą rezultatą.

Be to, nereikėtų pamiršti, kad šiandien galime rinktis iš didžiulio skirtingų pirčių asortimento. Trumpiau tariant, egzistuoja ne viena pirties rūšis, todėl pasidomėkite, kokiais privalumais pasižymi vienos ar kitos rūšies pirtys ir pasirinkite būtent tą, kuri geriausiai atitinka jūsų lūkesčius. Galiausiai, kai pasirinksite pirtį ir užsisakysite jos statybos darbus, beliks sulaukti galutinio rezultato.

Be abejo, kai kalbame apie teisingą pirtinimosi procesą, turėtume kalbėti apie daugybę skirtingų detalių, todėl jei norite, kad kaitintis pirtyje būtų efektyvu ir malonu, prieš tai pasidomėkite, ką rekomenduoja patyrę ir ilgametę patirtį turintys pirtininkai. Tai leis būti tikriems, kad viską darote būtent taip, kaip rekomenduoja specialistai.

Skaityti daugiau

Kai statoma nuosava pirtis

Daugybė žmonių šiomis dienomis turi galimybę reguliariai mėgautis pačių įvairiausių rūšių pirčių teikiamais privalumais. Tikrai nėra svarbu, kokio tipo pirtį pasirinksite – malonūs ir atpalaiduojantys potyriai yra garantuoti. Kita vertus, negalima nepaminėti, kad nemaža dalis vartotojų nelabai mėgsta viešas pirtis, kadangi tokiu atveju jie nesijaučia atsipalaidavę ir negali pilnavertiškai mėgautis kaitinimosi pirtyje procesu. Būtent dėl šios priežasties pastebima, kad nemaža dalis žmonių vis dažniau pagalvoja apie nuosavos pirties įrengimą – tiek savo gyvenamajame būste (nesvarbu ar tai būtų butas ar nuosavas namas), tiek ir sodybos tipo name.

Toks pasirinkimas atveria dar didesnes galimybes mėgautis tuo, ką mums gali suteikti pirtis. Žinoma, galite sakyti, kad pirties įrengimas pareikalaus kur kas didesnių išlaidų nei tuo tarpu tuomet, kai keliaujate į viešas pirtis, tačiau jei pirtimis mėgaujatės ypač dažnai, nepamirškite, jog kaskart mokate už šias paslaugas, tokiu būdu nuolatos tuštindami savo piniginę. Ką jau kalbėti apie minėtą neigiamą aspektą – tai viešumą ir negalėjimą tinkamai atsipalaiduoti, kai aplink mus zuja daugybė nepažįstamų žmonių, kartu su mumis besikaitinančių toje pačioje pirtyje. Todėl, kai susumuojame ir tinkamai įvertiname visus „už“ ir „prieš“, matome, kad kur kas efektyviau ir produktyviau įsirengti nuosavą pirtį, kuri tarnaus daugelį metų ir leis pirtyje kaitintis kada tik panorėjus.

Kadangi šiandien pirtinimasis yra labai populiarus laisvalaikio praleidimo būdas, rinkoje galime matyti nemažai pirčių įrengimo paslaugų teikėjų, kurių turima statybinė technika užtikrina patį kokybiškiausią galutinį rezultatą, taip pat pačių įvairiausių pirtims skirtų priemonių ir nuo pirčių neatsiejamų atributų. Dabar pirties prekes galime įsigyti net ir neišeidami iš savo namų, naudodamiesi specializuotomis internetinėmis parduotuvėmis. Todėl, kai yra tokios didelės galimybės pasirinkti tai, kas patenkintų mūsų išskirtinius poreikius, kodėl gi turėtume rinktis viešąsias pirtis?

Taigi, jei apsispręsite, kad nuosava pirtis galėtų tapti jūsų namų ar sodybos dalimi, pasidomėkite skirtingų pirčių tipais, įvairiais modeliais, struktūra, įrengimo subtilybėmis, kainomis ir kitais svarbiais aspektais, o tuomet pasirinkite pirties įrengimo paslaugas teikiančius profesionalus, kurie išmano savo darbą ir gali pritaikyti pačius pranašiausius sprendimus.

Skaityti daugiau

Baldai ir interjero detalės perkant internetu

Kai kuriems žmonėms apsipirkimo procesas labai patinka, todėl jie nejaučia jokio diskomforto kulniuojant į parduotuves ir jose leidžiant savo laiką, kol galiausiai įsigyjami visi būtiniausi pirkiniai. Tačiau kur kas dažniau galima išgirsti besipiktinančius žmones, kuriems apsipirkinėjimas parduotuvėse tampa didžiule kančia. Žinoma, jei perkamas labai smulkus daiktas, tokiu atveju greičiausiai nekils jokių nepatogumų jį įsigyjant artimiausioje parduotuvėje, tačiau, jei pirkinys yra labai didelis, pvz., planuojamas didesnis virtuvės patobulinimas (http://www.stiklodirbtuves.lt/gaminiai/stiklas-virtuveje/) ir reikalingi tam tikri baldai bei prie jų puikiai derančios interjero detalės, viskas tampa kur kas sudėtingiau, todėl baldai internetu tampa pačiu geriausiu išsigelbėjimu.

Iš tiesų, kalbant apie internetinę prekybą, reikėtų prisiminti, kad dar visai neseniai ji nebuvo labai populiari. Be jokios abejonės, tai nėra stebėtina, kadangi kiekvienai naujovei reikia šiek tiek laiko kol ji pagaliau prasiskverbia į žmonių gyvenimą. Kaip suprantate, ne išimtis yra ir elektroninės parduotuvės. Prieš daugiau nei penketą metų, nors tokių parduotuvių ir buvo, tačiau nemaža dalis žmonių į tokį apsipirkimo būdą nežiūrėjo pernelyg rimtai, todėl kur kas mieliau važiuodavo į fizines parduotuves.

Kadangi bėgant laikui ėmė atsirasti vis daugiau specializuotų ir plataus asortimento produkcija prekiaujančių elektroninių parduotuvių, kurios siūlydavo labai saugų ir greitą apsipirkimo būdą, pirkėjai pamažu ėmė bandyti šias apsipirkimui skirtas elektronines platformas. Akivaizdu, jog tuomet nei virtuvės baldai, nei bet kurie kiti daiktai nekeldavo jokių rūpesčių, jei norėdavome juos įsigyti – patiems nebereikėjo jų transportuoti, nes visu tuo pasirūpindavo elektroninės parduotuvės, iš kurių įsigydavome norimus baldus.

Didėjant konkurencijai tarp tose pačiose rinkose veikiančių internetinių parduotuvių, daugėjo privalumų vartotojams. Konkurencija skatino prekybininkus mažinti parduodamų prekių kainas, siūlyti dažnas ir patrauklias akcijas, kurti įvairias lojalumo programas, didinti prekių asortimentą, suteikti pirkėjams vis daugiau apmokėjimo už prekes galimybių ir t.t. Kiekviena elektroninė parduotuvė norėjo būti pranašesnė, todėl nuolatos tobulino savo platformas, kol galiausiai kiekvienas pirkėjas galėjo mėgautis apsipirkimo procesu.

Baldai internetu tapo prieinami visiems – nepaisant to, kurioje vietoje pirkėjas būdavo. Tai reiškia, kad baldai gali būti pristatomi į bet kurią jūsų pasirinktą vietą – didelį miestą, miestelį, nedidelį kaimelį ar vienkiemį. Pirkėjo geografinė padėtis visiškai nebeįtakoja apsipirkimo patirties, nes internetinės parduotuvės sukūrė labai efektyviai veikiančią prekių pristatymo sistemą, kurios dėka pirkėjai nėra verčiami laukti, todėl prekes gauna akimirksniu.

Toks patogumas šiuolaikiniam žmogui yra labai svarbus. Juk bene kiekvienas iš mūsų žinome, koks svarbus mums yra laikas. Norime jį panaudoti kuo produktyviau, o tai reiškia, kad turime išmokti jį taupyti. Vykimas į fizinę parduotuvę tikrai ne visuomet jums sutaupys papildomo laiko, todėl, jei dabar galvoje, kurie svetainės baldai jūsų namuose derės geriausiai, nieko nelaukdami atverkite savo internetinę naršyklę ir iš paieškos rezultatų išsirinkite elektroninę parduotuvę, kurioje jums tinkančius baldus rasite vos kelių mygtukų paspaudimu.

Skaityti daugiau

Praktinė ir estetinė informacija apie lovatieses

Praktiškos lovatiesės… Lovatiesė – nepamainoma miegamajame, vertinama interjero dizainerių, patinkanti dėl jaukumo ir dailumo.

Praktinė informacija

lovatiesesKadangi lovatiesė – ne suvenyras, kurį padėsi į lentyną, renkantis svarbu žinoti kuo daugiau informacijos. Ypač aktualu, kokios yra valymo savybės. Štai teigiama, kad natūralius, taip pat šviesių spalvų audinius gali būti sunkiau prižiūrėti nei sintetinius ir tamsesnius. Tačiau atminkite, kad tai neprivalo būti neginčijama taisyklė. Kitaip tariant, vertėtų perskaityti rekomendacijas arba pasiteirauti pardavėjų, kaip konkrečią lovatiesę reikėtų prižiūrėti.

Visuomenėje jau įprasta praktiškos lovatiesės samprata. Nėra reikalo prieštarauti. Na, o vienas iš praktiškumą įrodančių ypatumų – skirtingų matmenų pasirinkimo galimybė. Kaip matome, parduotuvėse yra ir vaiko kambariui skirtų lovatiesių. Specialistai pataria: renkantis vaikišką lovatiesę pravartu atsižvelgti į priežiūros nurodymus. Juk vaiko ir suaugusiojo elgesys skiriasi. Ką gali žinoti, gal mažasis net nepagalvojęs uždės akvarele išmargintą delniuką ant ką tik nupirktos lovatiesės. Tokie atvejai skatina apgalvoti, kokio audinio produktą pirkti. Nepamirškite skaityti skalbimo instrukcijos, o prireikus užduokite klausimą pardavėjams.

Interjero harmonija

Praktiškos lovatiesės kartu yra ir dailios. Todėl lovatiesių rinka yra puikus įrodymas, kad praktiška ir gražu – įmanomas derinys. Sunku tikėtis, kad toks derinys galėtų būti patraukliai įkainotas. Visgi geros kortos – pirkėjo pusėje. Pažvelgus asortimentą paaiškėja, kad patraukliai įkainota, graži ir praktiška lovatiesė – prieinamas variantas.

O kaipgi interjero derinys? Yra pora galimybių. Lovatiesė arba tampa kontrastinga interjero detale, arba kaip tik kitų kambario vaizdinių sprendimų „pratęsimas“, papildymas. Paprasčiau šnekant, lovos užtiesalo spalviniai motyvai arba 1) kitokie nei esantys kambaryje, arba 2) panašūs. Kuris dizaino modelis jums priimtinesnis? Spręsti jums arba dizaineriams. Tačiau akivaizdu, kad norint naujo, ekspresyvaus akcento asortimentas nenuvilia. Nenuvilia, nes parduotuvėse nestinga produktų įvairiausiam skoniui.

Kokių matmenų lovatiesę rinktis?

Kad vaizdas iš tikro būtų patrauklus, svarbu išsiaiškinti, kokių matmenų praktiškos lovatiesės labiausiai „į temą“. Šiam tikslui reikia žinoti pačios lovos matmenis. Kaip ir spalvinės gamos atveju, taip ir šis kriterijus susijęs su pora pasirinkimų: 1) lovatiesė krinta iki grindų arba 2) krinta tiek, kad uždengtų čiužinį. Pirmas variantas – didesnė lovatiesė. Antras variantas – mažesnė.

Kodėl nepakanka tokios lovatiesės, kuri uždengtų tik paviršių? Kodėl medžiaga turėtų kristi ant šonų? Pirmiausia todėl, kad taip yra gražiau. Sukuriama akiai maloni forma. Kitas aspektas – praktiškumas. Šitaip užtiesta lovatiesė nuo menkiausio pajudinimo nenuslinks nuo lovos, pernelyg nesusiglamžys.

Taigi, pirmiausia – lova, tada – lovatiesė.

Galimybė apsipirkti internetu

Pratęsiant jaukų pokalbį verta pasakyti, kad praktiškų lovatiesių gausu internete. Pirkimas internetu siejamas su naudingumu. Kodėl? Ne tik todėl, kad tai patogu, bet ir todėl, kad rinkimosi procesas itin informatyvus.

Jei el. parduotuvė įkurta turint tikslą atsakingai dirbti, tai pirkėjams pateikiama aktuali informacija apie prekes. O šitai yra vienas pagrindinių kriterijų, padedančių įsigyti gerą daiktą. Lovatiesės juk dairomasi ne vienai dienai, tad ieškoma kuo tinkamesnės.

Reikėtų paminėti ir kainų dėmenį, kuris internete atsiskleidžia pozityviausia prasme. Tai svarus pliusas, leidžiantis suprasti, kodėl žmonės taip pamėgo virtualų prekių įsigijimo variantą.

 

Skaityti daugiau

Ar tikrai svarbi kaminų kokybė?

Kaminai

Dar prieš daugybę metų, visi namai neišvengiamai turėjo kaminus. Kadangi kuras buvo tik kietas – anglys, malkos ar dar kitas – tad ir dūmams bei anglies dvideginiui reikdavo pro kažkur pasišalinti. Tai yra pro kaminą. O kad kaminai (Topkaminai.lt) būtų gerai prižiūrėti, tam reikalinga ir gera jų priežiūra – rūpestingas kamino valymas.

Šiomos dienomis ne ant visų namų jau galima išvysti stūgsančius kaminus, kadangi namai šildomi ne tik kietu kuru, bet ir skystu, o šiems nereikia specialios angos, t.y. kamino, kad kažkas pasišalintų. Skysto kuro šildymo būdo sistemos veikia visai kitokiu principu.

Bet grįškime prie kaminų – ar svarbu juos prižiūrėti ir nuo ko priklauso kamino kokybė? Kaip anksčiau ir buvo minėta tekste, anksčiau ant visų namų buvo iškelti kaminai dėl namų, industrinių pastatų ar kt. šildymu kietu kuru. Šiais laikais galima rinktis iš daugybės skirtingų kūrenimo būdų, skirtingo kuro. Ir ne tik šie skiriasi, bet ant namų stogų gali skirtis ir patys kaminai. O kaip gi tie kaminai gali skirtis? – pagalvosite jūs. Labai paprastai – savo medžiagomis. Taip, iš tiesų, kaminai gali būti pagaminti iš labai skirtingų medžiagų. Kaip anksčiau kaminus mūrydavo iš degintų plytų, vėliau iš degintų ir paprastų plytų, tai dabar juos gali nebe tik kad mūryti iš plytų, bet ir instaliuoti metalinį, aliuminį ar bet kokį kitokį geležinį kaminą. Taip pat kaminas gali būti ir keramikinis. Tiesa, pastarasis kaminas yra pažangiausias savo kokybe ir labiausiai rekomenduojamas, jei ruošiatės keisti savo jau nebefunkcionuojantį taip kaip pridera kaminą ar tiesiog statotės naują namą ir jums reikia bet kokio kamino, nes manote, kad skystu kuru šildyti namus bus per daug brangu. Be to, keramikiniai kaminai ne taip greitai apsineša suodžiais, tad juos reikia valyti ne taip dažnai, o ir gaisro tikimybė jūsų namuose išlieka mažesnė.

Tad jei jau pervargote nuo visų vargų ir rūpesčių įsirenginėjant namą, o kamino apie kaminą iki šiol net nebuvote susimąstę – dabar galite persvarstyti savo sprendimą ir įsigyti kokybišką, jus, jūsų šeimą ir namus saugantį kaminą.

Skaityti daugiau

Kaip atrasti motyvaciją tvarkytis?

Namu valymasTvarka ir švara namuose patinka visiems, tačiau pats procesas, kurio metu to pasiekiama, retai sukelia geras emocijas. Iš tikrųjų tvarkymasis turėtų būti įpročiu, kuris visada primintų padėti paimtą daiktą į vietą, iškart po pietų išplauti indus ir reguliariai nušluostyti dulkes. Motyvacija šiuo atveju yra paprasta – noras gyventi tvarkingoje, švarioje ir jaukioje aplinkoje. Vis dėlto namų valymas yra gana varginantis darbas, tad tokios motyvacijos ne visada pakanka.

Kodėl netvarka slegia?

Jei tvarkomės nuolat ir po truputį, to net nejaučiame ir mūsų namai visada yra daugmaž tvarkingi. Visgi yra tokių situacijų, kai keletą darbų praleidžiame – tai gali lemti peršalimas arba apėmęs tingulys, laiko stygius – ir tuomet įsisukame į užburtą ratą. Negalėjimas greitai ir lengvai atlikti namų valymo ir tvarkymo darbų sukelia įtampą, šie darbai atrodo nepriimtini. Tuomet jau imame netyčiomis galvoti ir apie tvarkos beprasmybę – juk susitvarkyti vieną kartą nepakaks, viską reikės kartoti vėl ir vėl!

Namų valymas https://namuguru.lt/apie-mus/, jei taip neigiamai vertinsite šį darbą, taps tikra kančia. Galvokite apie teigiamus ir pozityvius dalykus, tada tvarkytis taps lengviau. Be to, ilgalaikė netvarka sukelia nepasitenkinimo namais, kaltės ir daugybę kitų neigiamų jausmų, kitaip sakant, netvarka namuose anksčiau ar vėliau sukelia ir vidinę „netvarką“, tampančia prasta vidine savijauta, kenkiančia gerai emocinei būklei. O tai dar vienas motyvas rūpintis namų švara ir tvarka.

Pagalba – tik tinginiams

Susirgę nedvejojame, kad reikia kreiptis pagalbos į medikus, jei norime apsikirpti, keliaujame pas kirpėją, o parduotuvėje aukštesnis pirkėjas visada padeda pasiekti prekę iš viršutinės lentynos. Visais šiais klausimais apie tingėjimą net nesusimąstome, tačiau namų valymas – kita sritis. Namų valymo paslaugos Vilniuje dažnai vertinamos kaip savęs apgaudinėjimas, tingėjimas pasirūpinti savo namais. Iš tikrųjų taip nėra – tai pagalba, kuria visada galite pasitikėti. Antra vertus, tai galimybė turiningiau leisti laiką ir skirti jį tam, ką iš tikrųjų mėgstate. Visgi nuo tam tikrų mažų tvarkymosi darbelių net ir patikint visus namus valymo komandai pabėgti nepavyks, todėl motyvuokite save tuo, kad mažytės pastangos tvarkantis dabar virs į ilgą laisvą savaitgalį, kai namų valymas vilniuje bus patikėtas profesionalams.

Tvarkant namus, pagalbos galima sulaukti ir iš namiškių – įtraukite juos į tvarkymosi procesą. Net ir patys mažiausi šeimos nariai gali padėti: susitvarkyti savo žaisliukus, nušluostyti dulkes nuo apatinės lentynos ar pan.

Trys paprastos taisyklės

Namų valymas ir tvarkymas bus daug paprastesnis, jei šią didelę užduotį suskirstysite į keletą mažų. Tai padaryti padės trys paprastos taisyklės:

 1. Švarai ir tvarkai palaikyti tinkamiausias metas yra rytas, kai esame aktyvūs ir kupini energijos. Taigi, nuspręskite, kurią dieną skirsite namams ir pradėkite nuo pat ryto. Pirmiausiai atsikelkite, paklokite lovą ir pasirūpinkite savo švara – atsigaivinkite duše, susišukuokite ir… pasiraitokite rankoves! Pasirūpinti savimi ir artimiausia aplinka dar prieš tvarkantis yra mažytė gudrybė – net nepajutote, o jau pradėjote tvarkytis. Tad palaikykite tempą ir nesustokite, kol namai blizgės.
 2. Tam tikroms namų vietoms skirkite dėmesio kasdien: pavyzdžiui, turėtumėte kasdien išplauti virtuvės kriauklę ir nuvalyti kaitlentę. Tai vietos, kuriose kaupiasi daugybė nešvarumų ir bakterijų, todėl netvarką čia ne tik matome, bet galime ir pajusti, pavyzdžiui, nemalonų gendančių maisto likučių kvapą. Jei valysite kasdien, šios vietos nereikalaus daug laiko atimančios priežiūros darbų, pavyzdžiui, kai reikia šveisti įsisenėjusias dėmės, vargti ieškant veiksmingos priemonės ar pan. Beje, kasdieniai tvarkos palaikymo darbai turėtų būti maži ir tikrai būtini bei užimti ne daugiau kaip 15 minučių.
 3. Visus namus suskaidykite į atskiras zonas: virtuvė, valgomasis, darbo kambarys, miegamasis, balkonas ir koridorius, vonios kambarys. Vieną savaitę daugiau dėmesio skirkite vienai ar dviems zonoms, o kitas teliks tik aptvarkyti. Po trupučio laiko, kai valymo grafikas jau bus nusistovėjęs ir įprastas, sutaupysite daugybę laiko tvarkymuisi ir visada galėsite džiaugtis švara namuose.

Dovana sau

Puikiai tvarkotės namuose ir visada pasirūpinate kiekviena smulkmena, tad tikrai nusipelnėte atlygio. Palepinkite save ir taip motyvacija tvarkytis palaipsniui augs. Jei tvarkotės karštą dieną, puikiu paskatinimu taps gardūs ledai (juk plaunant grindis išeikvojame tiek daug kalorijų!), o gūdžiais žiemos vakarais nėra geresnio pasilepinimo už gerą filmą, minkštą apklotą ir puodelį kvapnios kakavos.

Net jei esate namų šeimininkė, rizikuojate pervargti. Namų priežiūra, tvarkymas ir valymas yra darbas, kurį kasdien atliekate, o kur dar maisto ruošimas ir daugybė kitų užduočių? Išeikite atostogų! Valymo paslaugos leis atsikvėpti ir pailsėti, o geriausia yra tai, kad rezultatas vis tiek bus puikus – namai atrodys prižiūrėti ir išpuoselėti be menkiausių jūsų pastangų.

Daugeliui tvarkymasis asocijuojasi su rutina, todėl kaskart tvarkydami namus susitelkite į savo veiklą ir ieškokite naujų sprendimų: pervilktos ir kitaip sudėtos sofos pagalvėlės ar kitu kampu pasuktas kilimas akimirksniu pakeičia vaizdą. Nebijokite pokyčių ir kurkite individualumą savo namuose, taip namų valymas taps smagiu žaidimu, o ilgainiui ir įpročiu – jei norėsite į kitą vietą perstumti fotelį, pirmiausiai norėsis pasirūpinti namų švara.

Skaityti daugiau