Sportuokite kartu su išmaniąja apyranke

Pastaruoju metu jums vis dažniau trūksta motyvacijos reguliariai sportuoti ir sveikai maitintis? Jaučiate didelę įtampą savo kasdieniame darbe ir asmeniniame gyvenime? Manote, kad neilgai trukus vėl sugrįšite prie savo įprastais buvusių nesveikų gyvenimo įpročių? Jei taip, tuomet jums gali pagelbėti išmaniosios apyrankės! Nors tai gali skambėti pakankamai neįprastai, tačiau nemaža dalis šiuolaikinių vartotojų pripažįsta, kad būtent išmaniosios apyrankės padėjo jiems nepalūžti ir pasiekti savo užsibrėžtus tikslus. Ir nors galite būti pakankamai skeptiški bet kokių technologinių prietaisų atžvilgiu, tai negali paneigti akivaizdaus fakto, kad šiuolaikinės moderniosios technologijos neretai tampa vieninteliu mūsų išsigelbėjimu.

Be abejo, galite klausti, kokiu būdu išmaniosios apyrankės mus motyvuoja ir padeda mums nenukrypti nuo pagrindinio kelio? Nors į šį klausimą atsakymą gali pateikti bet kurio šiandien rinkoje esančio išmaniosios apyrankės modelio aprašymas, pasistengsime kaip įmanoma paprasčiau ir aiškiau atsakyti.

Ismaniosios apyrankes
Sportuokite nepamiršdami išmaniosios apyrankės.

Išmaniąsias apyrankes būtų galima sutapatinti su asmeniniais treneriais. Turbūt ne kartą esate lankęsi sporto klube? Jei sportavote vieni, t.y. be savo draugų ar pažįstamų ir nesinaudodami trenerio paslaugomis, greičiausiai ne kartą leisdavote sau patingėti ir pilnai neįgyvendindavote visos iš anksto suplanuotos savo treniruotės. Tuo tarpu, jei samdydavote asmeninį trenerį, nėra ko abejoti, kad jūsų treniruotė tapdavo kur kas produktyvesnė ir malonesnė, nes galiausiai žinodavote, jog padarėte absoliučiai viską, ko reikia norimam rezultatui pasiekti. Tą patį galima pasakyti ir apie išmaniąsias apyrankes. Nors tai yra labai nedidelis ir vos pastebimas technologinis prietaisas, dėvimas ant mūsų riešo, jis savyje slepia labai daug naudingų galimybių, kurios mus skatina veikti ir nesustoti vietoje.

Visų pirma, jei sportuojame be jokių papildomų mūsų progresą fiksuojančių priemonių, tik po kurio laiko galime pastebėti akivaizdžius pokyčius ir progresą. Tačiau jei sportuojame naudodami išmaniąją apyrankę, galime realiu laiku matyti visą statistiką ir įvertinti atliktos treniruotės efektyvumą. Tai ypatingai praverčia važiuojant dviračiu, bėgiojant, vaikštant ir t.t.

Be to, nereikėtų pamiršti, kad atitinkami išmaniųjų apyrankių modeliai vartotojams padeda suprasti, koks buvo jų treniruotės efektyvumas, fizinio aktyvumo lygis ir kt. Tokie duomenys leidžia kur kas lengviau prisitaikyti ir patobulinti savo treniruotes, tokiu būdu pasiekiant dar geresnius rezultatus. Žinoma, dar vienu svarbiu motyvatoriumi tampa ir užfiksuotų duomenų išsaugojimas asmeninėje paskyroje, todėl jūsų progresą atspindintys rezultatai niekuomet nepradingsta ir nepasimeta.

Taip pat išmaniosios apyrankės fiksuoja vartotojų širdies ritmą ir gali pateikti rekomendacijas fizinio aktyvumo normavimui. Tai reiškia, kad jei jūsų širdies darbas yra pernelyg sunkus, išmanioji apyrankė jus apie tai informuoja, patariant skirti laiko poilsiui.

Tuo tarpu reikėtų atminti ir dar vieną aktualią detalę, kuria pasižymi šie pranašūs technologiniai prietaisai – tai sudegintų kalorijų fiksavimas. Būtent tai yra vienas iš pačių geriausių motyvacijos šaltinių. Juk net jei matome įveiktas distancijas, nueitų žingsnių skaičių ir kitus parametrus, negalime įsivaizduoti tikslaus sudegintų kalorijų skaičiaus. Tačiau išmaniosios apyrankės pagalba tai galime matyti nuolatos, todėl galite būti tikri, kad įsigiję tokį prietaisą, kur kas labiau norėsite padidinti išmaniojoje apyrankėje matomą sudegintų kalorijų skaičių.

Na ir galiausiai, išmanioji apyrankė gali būti susieta su jūsų naudojamu išmaniuoju telefonu, todėl net ir sportuodami galėsite akimirksniu būti informuoti apie skambučius, atkeliavusias žinutes ir kt. Tai labai naudinga, jei esate užimti žmonės, kuriems visuomet su savimi reikia turėti telefoną ir nepraleisti nei vieno svarbaus skambučio.