Pramogos, kurios puikiai tinka vasarai

Mėgstate ekstremaliai leisti laiką vandenyje? Tikriausiai esate išbandę daugybę vandens pramogų ir pritariate, kad plaukiojimas baidarėmis yra vienas iš smagiausių laisvalaikio praleidimo būdų vandenyje. Pastaruoju metu, baidarių nuoma yra be galo populiari. Tai sportas, laisvalaikio praleidimo būdas su draugais ar šeima ir vandens pramogos viename. Išsirinkus sraunias, vingiuotas upes, ši pramoga gali tapti net ir ekstremali.

Plaukti galima vienvietėje baidarėje arba rinktis dvivietę ir pasiimti su savimi kompanioną, kuris padės irkluoti ir palaikys puikią nuotaiką jūsų baidarėje. Paprastai daugiausiai žmonių nuomojasi dvivietes baidares ne tik dėl patogumo, bet ir dėl kainos.

Plaukimas baidarėmis tampa įdomesnis, kai yra plaukiama didesnėje grupėje. Taip galima sugalvoti įvairiausių žaidimų, lenktynių, o vakarui atėjus sukurti stovyklavietę ar sustoti pailsėti visiems drauge. Nepatartina visą dieną plaukti, ypatingai stipriai svilinant saulei. Darykite sustojimus, atsigaivinkite, užkaskite, pailsėkite nuo saulės ir išsitepkite kremu. Nuolatinis būvimas ant saulės nėra patartinas, todėl pasistenkite neperkaisti.

Kartais baidarių nuomos paslaugų teikėjai siūlo ir kaimo turizmo paslaugas. Kuomet jūsų maršrutui besibaigiant, priplaukiate galutinį tašką – sodybą ar pirtelę. Joje tęsiate savo linksmybes. Taip švęsti gimimo dienas ar sukaktis tampa ypatingai populiaru. Dieną – gamta, pasiplaukiojimas baidarėmis, o vakare gimtadienio tortas ir sausumos linksmybės. Žinoma, šios pramogos gali būti pasirenkamos iš skirtingų paslaugų teikėjų, pvz., jei jau žinote, kokia sodyba savaitgaliui jums galėtų tikti geriausiai, tuomet atitinkamai ieškokite ir baidarių nuomos paslaugų teikėjų, kurie veiktų netoliese.

Taigi, jei šiuo metu ieškote, ką galėtumėte nuveikti jau ateinantį savaitgalį, arba planuojate būsimą šventę, nepamirškite pasidomėti ir įvairiomis smagiomis vandens pramogomis. Baidarių nuomą siūlančios įmonės padės jums praleisti laiką neužmirštamai, linksmai ir aktyviai. Viskas ką jums reikia apsvarstyti, tai kokius draugus pasiimti kartu ir ar reikės papildomų paslaugų – sodybos, į kurią persikelsite vakarui atėjus.

Vasaros metu rekomenduojama baidares užsisakyti iš anksto, tokiu būdu būsite užtikrinti, jog jūsų pasirinktu metu baidarės ir sodyba bus neužimtos. Na, o jeigu mėgstate poilsį gamtoje, puikus sprendimas yra pasiimti su savimi palapinę, kurioje galėsite pernakvoti ir kitą rytą tęsti savo pasiplaukiojimą baidarėmis. Maršrutai yra sudaryti atsižvelgiant į jūsų patogumą. Beplaukdami tikrai atrasite vietų kuriuose galėsite sustoti ir įsikurti.