Kreditas internetu pigiau ir patarimai, kaip jį pasirinkti

Manėte, kad šiomis dienomis nėra jokios galimybės gauti pigų kreditą? Manote, kad visos paskolos yra labai brangios ir jums nėra jokios galimybės sutaupyti? Tačiau iš tiesų dabartinėje paskolų rinkoje yra tiek daug skirtingų pasiūlymų, kad kiekvienas vartotojas, kuris ieško paskolos, gali nesunkiai surasti būtent tai, kas atitinka visus jo lūkesčius. Juolab, kad kai kurioms paskoloms apskritai nėra taikomos jokios palūkanos, o tai reiškia, kad tokiu atveju paskola visiškai nepabrangsta. Taigi, kaip jau supratote, kreditas internetu pigiau nėra tik reklaminis triukas. Tiesiog tokiu atveju jūs turėtumėte skirti šiek tiek daugiau savo laiko ir atlikti paskolų paiešką internetu. Visą tai taip pat galite padaryti ir naudodamiesi rekomendacinio pobūdžio tinklalapiais, kurių šiandieninėje rinkoje yra ne vienas ir ne du. Tokiuose tinklalapiuose yra pateikiami kreditorių sąrašai, kartu su jų taikomais pagrindiniais paskolų pasiūlymais, todėl vartotojams tampa daug lengviau surasti paskolą, kuri atitinka jų keliamus reikalavimus. Be to, rekomendaciniuose finansinės tematikos tinklalapiuose neretai yra pateikiama ir labai daug naudingų finansinių patarimų, kurių pagalba galima priimti daug labiau teisingesnį sprendimą ir tinkamai paskirstyti savo asmeninį biudžetą.

Tuo tarpu, jei jus šiandien daug labiau domina paskolos dirbantiems užsienyje, taip pat turite galimybę gauti paskolą net jei jūsų oficialus darbas nėra mūsų šalyje. Kreditoriai suteikia paskolas ir tiems, kurie dirba užsienyje, tiesiog jų deklaruota gyvenamoji vieta turėtų būti Lietuvoje. Kaip bebūtų, apie vartotojams kreditorių keliamus reikalavimus visą aktualiausią informaciją galima surasti pasinaudojus jų tinklalapiais. Todėl jei jūs norite gauti paskolą, interneto pagalba galite surasti visą jums pačią svarbiausią informaciją. Kaip bebūtų, jei jūs gausite paskolą, turite būti tikri, kad ją galėsite grąžinti laiku ir nevilkinsite paskolos grąžinimo įmokų. Jūs turite pasistengti sumažinti savo patiriamas mėnesines išlaidas ir jokiu būdu neleisti sau priimti neteisingų ir neapgalvotų finansinių sprendimų. Taigi, jei viso to nepamiršite, gauti paskolą jums bus daug lengviau ir tai neturėtų neigiamai paveikti jūsų dabartinės asmeninės finansinės situacijos.

Skaityti daugiau

Pigių paskolų beieškant internete

Norint pasinaudoti kreditorių teikiamomis finansinėmis paslaugomis, akivaizdu, kad visuomet reikėtų stengtis ieškoti pačiomis palankiausiomis sąlygomis pasižyminčios paskolos. Trumpiau tariant, jums turėtų būti aktuali pigių paskolų paieška. Ją neabejotinai yra lengviausia atlikti pasinaudojus internetu. Kiekvieni oficialūs kreditoriai turi savo siūlomas finansines paslaugas reprezentuojančius tinklalapius, kuriuose yra pateikiama visa vartotojams naudinga ir aktuali informacija. Žinoma, dabartinėje rinkoje kreditorių yra daugybė, todėl natūralu, kad jūs turėsite didžiulę pasirinkimo laisvę, o tai taip pat reiškia, kad turėtumėte skirti nemažai savo laiko ir palyginti įvairių kreditorių taikomus pasiūlymus. Bet kuriuo atveju, jūs niekuomet neturėtumėte skubėti ir priimti neapgalvotų sprendimų. Mes kalbame apie paskolas, kurios yra labai rimti finansiniai įsipareigojimai. Jei jūs į tai žvelgsite pro pirštus, neilgai trukus jūsų finansinė padėtis gali tapti nepavydėtina.

Taip pat verta atminti, kad kiekvieni kreditoriai nepamiršta įvertinti ir savo potencialių klientų mokumo. Taip, galbūt jūs esate girdėję labai daug įvairių istorijų, pasakojančių apie tai, kad paskolos šiomis dienomis yra suteikiamos kiekvienam jų panorėjusiam žmogui, tačiau tokie laikai jau seniai praeityje. Jau daugybę metų kreditorių teikiamas finansines paslaugas labai griežtai prižiūri ir reguliuoja atitinkamos valstybinės institucijos, todėl nei viena kredito bendrovė negali pažeisti įstatymų.

Jei jūs norite gauti paskolą, jūsų mokumas turėtų būti teigiamas. Tokiu atveju bus vertinamas jūsų gaunamas mėnesinis atlyginimas, darbo stažas (t.y. kiek laiko esate išdirbę paskutinėję darbovietėje), finansinių įsipareigojimų dydis (tai sudaro ne tik paskolos, tačiau taip pat ir kredito kortelės, lizingas ar kt.), asmeninė kredito istorija (kreditoriai atsižvelgia ir į savo klientų finansinę praeitį), šeimyninė padėtis (ar gyvenate santuokoje, ar turite vaikų ir kt.) ir kt. Taigi, tik tuomet, kai fizinis asmuo, kuris kreipiasi dėl paskolos, atitinka kreditorių taikomus reikalavimus, jis gali gauti paskolą. Tačiau jei paraiška, kurią pateiksite norėdami gauti paskolą, bus patvirtinta, nepamirškite, kad nuo tos akimirkos turėsite daug didesnį dėmesį skirti savo asmeninei finansinei padėčiai ir jos gerinimui.

Skaityti daugiau

Keletas labai naudingų finansinių patarimų

Jei iki šiol jūs visuomet vadovavotės nuomone, kad šiomis dienomis paskolą gauti yra labai nesudėtinga, tokį neteisingą požiūrį turėtumėte pakeisti. Nors suprantama, kad šiandien dauguma kreditorių paskolas savo klientams gali suteikti internetu, tai tikrai nereiškia, kad dėl to yra mažiau dėmesio skiriama žmonių mokumo vertinimui. Priešingai, jau kurį laiką kreditoriams yra taikomos labai griežtos sąlygos ir jie privalo jų laikytis. Todėl jei jūs norite kreiptis į kreditorius dėl vienokio ar kitokio dydžio paskolos, visų pirma turėtumėte būti tikri, kad jūs atitiksite kreditorių taikomas sąlygas. O tam, kad tai padaryti jums būtų lengviau, KreditaiPaskolosInternetu.lt pateikia keletą naudingų finansinių patarimų.

Atminkite, kad jei jūs norite sulaukti teigiamo kreditorių atsakymo, jūsų mokumas turėtų būti įvertintas teigiamai. Kiekvieni kreditoriai atsižvelgia į žmonių gyvenamąją vietą, jų šeimyninę padėtį, vaikų skaičių, gaunamas oficialias nuolatines pajamas, darbo stažą, turimus finansinius įsipareigojimus, jų dydį, asmeninę kredito istoriją, prašomą paskolos sumą ir jos planuojamą panaudojimą bei kt. Yra labai daug skirtingų detalių, kurios yra svarbios kiekvienam oficialiam kreditoriui, kuris vertina į jį besikreipusio fizinio asmens finansinę situaciją. Todėl jei jūs visas sąlygas atitiksite, galite būti tikri, kad paskola jums bus suteikta.

Kita vertus, jei norite, kad paskola pasižymėtų palankiausiomis sąlygomis, taip pat turėtumėte skirti kuo daugiau savo laiko ir palyginti skirtingus variantus. Tai lengviausia padaryti pasinaudojus rekomendaciniais tinklalapiais, kuriuose yra pateikiami oficialių kreditorių sąrašai. Tokie sprendimai yra vieni iš efektyviausių ir šiomis dienomis jais pasinaudoja vis daugiau žmonių.

Tuo tarpu, jei jūsų pateikta paskolos paraiška bus patvirtinta ir paskola pasieks jūsų banko sąskaitą, nepamirškite, kad nuo tos akimirkos jūs būsite įsipareigoję kreditoriams ir jums suteiktą paskolą privalėsite grąžinti laiku ir sutartomis sąlygomis. Jokiu būdu nepažeiskite paskolos sutarties sąlygų ir labai daug dėmesio skirkite savo asmeninių finansų valdymui. Jei jūs pasistengsite išvengti pernelyg didelių papildomų išlaidų, jums bus kur kas lengviau stabilizuoti savo asmeninę finansinę situaciją ir grąžinti jums suteiktą paskolą.

Skaityti daugiau

Asmeninių finansų valdymas

Gaukpaskola.lt

Nors šiandien yra labai daug įvairios informacijos apie asmeninių finansų valdymą ir efektyvų šeimos biudžeto formavimą, vis dėlto didžioji dalis patarimų yra tik teoriniai – neparemti jokiais praktiniais veiksmais. Tai reiškia, kad turime būti atidūs ir išmokti atsirinkti tai, kas yra naudingiausia ir teisingiausia. Kadangi tikrai ne kiekvienas iš mūsų galime sau leisti reguliariai naudotis asmeninių finansų valdymo specialistų paslaugomis, turime rasti kitų pranašių alternatyvų.

Planuokite savo išlaidas

Tai yra pagrindinis žingsnis, kurį rekomenduoja žengti bene kiekvienas finansų specialistas. Jei turime nuolatinį darbą ir gauname pastovias pajamas, tuomet didžiausią dėmesį privalome skirti mūsų kasdienėms išlaidoms. Būtent jos mažina mūsų mėnesinį biudžetą ir gali sukelti didelių problemų.

Reikėtų sudaryti tikslų išlaidų sąrašą ir labai gerai visas jas įvertinti. Praktika rodo, kad visuomet randama visiškai beprasmių kiekvieną mėnesį patiriamų išlaidų, kurių išvengus, galima gerokai sutaupyti, o sutaupytus pinigus paskirstyti tinkamiau ir produktyviau.

Taupykite

Žinoma, nesupraskite klaidingai – taupymas neturint jokio konkretaus tikslo, yra nieko vertas. Deja, bet didžioji dalis žmonių to nesupranta, todėl taupo vien tik tam, kad neišsiskirtų iš daugumos. Tačiau jei taupymas nėra paremtas tam tikru tikslu, į šalį kiekvieną mėnesį atidedami pinigai nuvertėja, todėl kur kas geriau planuoti savo ateitį ir taupyti tikslingai.

Dėl paskolos suteikimo kreipkitės atsakingai

Ne paslaptis, kad pastaruoju metu didelė dalis gyventojų yra pasinaudoję kredito bendrovių arba bankų teikiamomis paskolomis. Tai jau seniai spėjo tapti labai populiaria ir visuotinai priimta praktika. Tačiau būtina atminti, kad kiekvienos paskolos sąlygos yra skirtingos – taikomos ne vienodos palūkanos ir grąžinimo terminai. Tai reiškia, kad kreipimasis dėl paskolos turi būti labai apgalvotas ir atsakingas. Kuo daugiau laiko ir pastangų skirsite skirtingų paskolų pasiūlymų lyginimui ir vertinimui, tuo geresnį variantą galėsite pasirinkti.

Kaupkite finansines žinias

Jei norėsite savo finansus valdyti tinkamai ir nepadaryti didelių bei daug kainuojančių klaidų, turėtumėte reguliariai gilinti savo finansines žinias. Pasirinkite tikslinę literatūrą, taip pat įvairią finansines sritis apžvelgiančią vaizdinę medžiagą, jei turite laiko – lankykitės seminaruose, paskaitose ir kt.

Patarimais dalinasi: GaukPaskola.lt

Skaityti daugiau

Kreditai dirbantiems užsienyje

5

Tikrai ne kiekvienas vartotojas yra linkęs pripažinti, kad jis nemoka tinkamai valdyti savo turimų pinigų. Taip pat ne kiekvienas nori parodyti aplinkiniams, kokia yra tikroji jo finansinė padėtis. Labai dažnai gėdijamasi to, kokia yra tikroji situacija. Ir tai ypač dažnai pastebima tais atvejais, kuomet yra kalbama apie emigrantus. Žmonės, kurie išvyksta į užsienį uždarbiauti, labai dažnai turi didžiulių lūkesčių. Jie nori susikurti geresnį rytojų ir užsidirbti kur kas daugiau lėšų, tačiau tikrai ne kiekvienam žmogui tai padaryti pasiseka. Kartais susiduriama su visiškai priešingomis situacijomis, kuomet žmonių finansinė padėtis tampa dar sudėtingesnė. Taigi, jei jūs taip pat šiuo metu esate užsienyje ir nors turite oficialų darbą, tačiau negalėtumėte savo gyvenimo pavadinti labai stabiliu, tuomet kreditai dirbantiems užsienyje galėtų tapti viena iš tinkamiausių išeičių. Žinoma, pirmiausia jums reikėtų atsižvelgti į savo tikrąją finansinę situaciją ir pasidomėti, ką jums galėtų pasiūlyti šiuolaikiniai kreditoriai, tačiau jei jūs nesate deklaravę savo išvykimo iš Lietuvos ir jūsų nuolatinė gyvenamoji vieta vis dar yra Lietuvoje, galite neabejotinai kreiptis į kreditorius ir tikėtis, kad kreditai dirbantiems užsienyje jūsų situacijoje galės pagelbėti.

Be to, nepamirškite, kad jei jūs pasinaudosite kreditorių teikiamomis finansinėmis paslaugomis, turėtumėte labai daug dėmesio pradėti skirti ir savo asmeninių finansų valdymui. Tai reiškia, kad jums reikėtų pasistengti stabilizuoti savo finansinę padėtį. Ir nors iš pirmo žvilgsnio galite bandyti sau teigti, kad tai daryti mokate kuo puikiausiai ir jums tikrai nereikia skirti papildomo dėmesio savo asmeninei finansinei padėčiai, vis dėlto turite pripažinti, jog tikrai ne visi jūsų priimami sprendimai yra labai teisingi. Taigi, kuo anksčiau tai sau pripažinsite, tuo greičiau galėsite stabilizuoti savo asmeninę finansinę padėtį ir lengviau atsistoti ant kojų. Bet kuriuo atveju, labai didelį dėmesį skirkite savo kiekvieną mėnesinį patiriamoms išlaidoms ir turimų pajamų paskirstymui. Kai tai padarysite, jūsų finansinė situacija taps kur kas stabilesnė. Todėl jei norite pasiekti užsibrėžtą tikslą, pradėkite veikti jau dabar.

Skaityti daugiau

Verslas – labai populiarus pasirinkimas

Finansine apskaita sostineje

Turbūt girdėjote, kad verslo pasaulyje egzistuoja visiškai kitokios taisyklės. Čia kasdien vyksta didžiulė konkurencija tarp skirtingų rinkos dalyvių. Kiekvienas verslo subjektas bando pranokti kitus ir perimti didesnę rinkos dalį, tokiu būdu padidinant savo klientų skaičių ir verslo generuojamas pajamas.

Šiandien įmonių steigimas vykdomas kasdien. Tai rodo labai didelį žmonių norą turėti savo verslą ir dirbti sau. Be abejo, vien tik įmonės nepakanka, kad būtų galima pasiekti norimus rezultatus. Didelė klaida, kurią daro nemaža dalis pradedančiųjų verslininkų, yra neturėjimas aiškios savo verslo vizijos. Jie mato, kad aplinkiniams žmonėms sekasi, todėl mano, kad ir jie galės pasiekti tokių pačių rezultatų. Tačiau jei jiems konkreti sritis nėra sava, galiausiai bus susiduriama su dideliais sunkumais.

Ką tai rodo? Akivaizdu, kad kiekvienas verslininkas turėtų vystyti tokį verslą, kuris jam yra priimtinas. Jis konkrečioje srityje turi turėti labai daug reikiamos patirties ir žinių. Ne veltui yra sakoma, kad paversk savo darbą hobiu ir niekuomet nebereikės dirbti. Tai puikiai pritaikoma ir versle. Jei dirbate tai, kas jums patinka, jūs negalvosite vien tik apie pinigus, tačiau pinigai atkeliaus savaime – jūsų didelio ryžto, drąsos, intuicijos, sėkmingų sprendimų ir ilgo darbo dėka.

Žinoma, vystant verslą reikia nepamiršti ir visų kitų sudedamųjų dalių, pvz., įmonės buhalterijos. Tai labai svarbus aspektas, kadangi mokesčiai valstybei turi būti mokami reguliariai ir laiku. Jei praleisite nustatytus terminus, gali būti taikomi delspinigiai ir įvairios baudos. Norint tokių nemalonumų išvengti, kur kas geriau buhalterijos tvarkymą ir mokesčių mokėjimą patikėti buhalterinių paslaugų įmonei – tokiu atveju gali pagelbėti finansinė apskaita sostinėje (http://www.fac.lt/finansine-apskaita/). Tuomet nuo jūsų pečių nukris labai daug rūpesčių ir jūs galėsite lengviau vystyti savo įmonės veiklą.

Taigi, verslas yra nuolatinis tobulėjimas ir siekimas daugiau. Niekuomet nereikėtų sustoti ir tenkintis tuo, ką turite. Visuomet galima kilti dar aukščiau, kol galiausiai tampate rinkos lyderiai. Versle vietos atsiranda kasdien, tačiau tik tiems žmonėms, kurie nebijo sunkiai dirbti ir nestokoja atsidavimo bei originalių idėjų. Todėl belieka apsišarvoti kantrybe ir kibti į darbą.

Skaityti daugiau

Kai jums būtina pigi paskola

Pigi paskola

Jei jus domina pigi paskola, tuomet tikėtina, kad svarstote apie galimybę pasirinkti šiuolaikinius kreditorius. Kaip bebūtų, šiuolaikinėje tokių finansinių paslaugų teikėjų rinkoje yra labai daug skirtingų kreditorių, kurie gali suteikti skirtingo dydžio paskolas. Be abejo, nereikėtų manyti, kad vien todėl, jog paskolos šiomis dienomis nemenkai daliai žmonių yra išduodamos pakankamai sparčiai, į jas galima žvelgti atsainiai. Toks požiūris yra labai neteisingas. Jei jūs nenorite susidurti su jokiais papildomais nepatogumais, tuomet jokiu būdu neturėtumėte vadovautis tokiu klaidingu požiūriu. Turėtumėte suprasti, kad jei jūs kreipsitės į kreditorius prašydami vienokio ar kitokio dydžio paskolos, turėtumėte būti tikri, kad ją galėsite grąžinti. Jūsų priimami finansiniai sprendimai tiesiogiai veikia ir jūsų asmeninę finansinę padėtį, todėl į visą tai žvelgti pro pirštus tikrai nevertėtų nei vienam vartotojui, kuris planuoja kreditoriams įsipareigoti finansiškai. Žinoma, jei jūs į kreditorius kreipsitės pirmą kartą ir paskolos dydis nėra labai didelis, tuomet labai tikėtina, kad galėsite pasinaudoti ir labai pigia arba netgi visiškai nemokama paskola, kuriai nebus taikomos palūkanos. Kita vertus, net jei jūs pasinaudosite paskola, kuriai nėra taikomos jokios palūkanos, tai nereiškia, kad galėsite atsipalaiduoti. Nuo to, koks bus jūsų požiūris į papildomus prisiimtus finansinius įsipareigojimus ir asmeninių finansų valdymą, tiesiogiai priklausys ir jūsų asmeninė finansinė situacija.

Pavyzdžiui, jei jūs iki šiol labai dažnai patirdavote daug išlaidų, kurios neigiamai veikdavo jūsų asmeninį biudžetą, turėtumėte savo išlaidavimo įpročius pakoreguoti. Jei jūs daugiau dėmesio pradėsite skirti savo išlaidų mažinimui ir tinkamam turimų lėšų paskirstymui, tuomet galite būti tikri, kad jūsų asmeninis finansinis pagrindas taps stabilesnis ir jums nebeteks susidurti su lėšų trūkumu. Be to, papildomos sutaupytos lėšos jums padės dar lengviau padengti savo prisiimtus finansinius įsipareigojimus, nesusiduriant su jokiais papildomais nepatogumais, neigiamai veikiančiais jūsų asmeninę finansinę padėtį. Be abejo, jums labai svarbu dar daugiau dėmesio ir laiko skirti savo asmeninių finansų valdymui. Jei jūs to nepamiršite, labai tikėtina, kad jūsų asmeninė finansinė situacija taps stabilesnė.

Skaityti daugiau

Ilgalaikė paskola su turto įkeitimu

Ne kiekvienas vartotojas gauna pakankamai dideles mėnesines pajamas, kad galėtų kreiptis dėl labai didelės vertės paskolos. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad tokiose situacijose nėra jokios išeities. Visais laikais finansinių paslaugų rinkoje buvo siūlomos paskolos su turto įkeitimu, todėl jei vartotojai turi jiems priklausančio turto, jiems gali būti suteikta paskola uz uzstata. Tokiu atveju užstatu galėtų tapti įvairus didesnės vertės turtas, pvz., brangesnis automobilis, nekilnojamojo turto objektas ar kt. Viskas priklauso nuo to, kokio dydžio paskolos vartotojas prašo ir į kokius kreditorius kreipiasi. Kaip bebūtų, dažniausiai dėl paskolos už užstatą yra kreipiamasi tuomet, kai norima įgyvendinti kur kas didesnės piniginės vertės darbus, pvz., atlikti būsto remontą, įsigyti naują automobilį, atnaujinti savo būste esančius baldus ir buitinę techniką, finansuoti savo šeimos verslą ar kt. Priežasčių, kodėl vartotojams gali prireikti ilgalaikės paskolos su turto įkeitimu, yra daugybė.

Paskola uz uzstataTaigi, jei norite gauti paskolą už užstatą, pirmiausia turėtumėte suprasti, koks yra jūsų pagrindinis tikslas ir kokios piniginės sumos jums reikia. Kai žinosite šią informaciją, tuomet turėtumėte atlikti kreditorių paiešką. Tai lengviausia ir sklandžiausia atlikti naudojantis internetine paieškos sistema. Vos kelių tikslinių raktinių žodžių pagalba galėsite labai lengvai atrasti Lietuvoje veikiančius oficialius kreditorius, kurie jums gali pasiūlyti ilgalaikes paskolas už užstatą. Kai atliksite paiešką ir lyginsite skirtingų kreditorių siūlomas paskolas, nepamirškite atsižvelgti į taikomą palūkanų normą ir paskolos grąžinimo terminą. Be to, atsižvelkite ir į paskolai taikomus papildomus administracinius mokesčius. Žinoma, jei planuojate jums suteiktą vartojimo paskolą grąžinti anksčiau sutarto termino, taip pat pasidomėkite ar kreditoriai netaiko papildomų mokesčių išankstiniam paskolos grąžinimui. Įvertinę visą šią informaciją galėsite priimti kur kas sėkmingesnį sprendimą.

Galiausiai, kai atrasite kreditorius, kurių taikomos sąlygos yra labai panašios, galite su jais susisiekti ir užduoti jums rūpimus klausimus. Tokiu atveju beliks pasirinkti atsižvelgiant į savo išskirtinius lūkesčius. Be abejo, prieš pasirašant ilgalaikės paskolos už užstatą sutartį „Šeimos kredito unija“ specialistai visuomet pataria labai gerai įvertinti savo asmenines finansines galimybes, nuo kurių tiesiogiai priklausys ir jūsų galimybės grąžinti jums suteiktą paskolą. Tai reiškia, kad jūs turėtumėte pasirūpinti tinkamai subalansuotu asmeniniu biudžetu, kaip įmanoma efektyviau jį paskirstant ir išvengiant bet kokių nebūtinų išlaidų, kurios priešingu atveju galėtų labai reikšmingai ir neigiamai paveikti jūsų finansinę padėtį.

Skaityti daugiau

Greitos paskolos internetu ir turimi pasirinkimai

Greitos paskolos internetu

Norint greitos paskolos internetu, visų pirma reikėtų pagalvoti apie turimus pasirinkimus. Tai reiškia, kad nepaisant didelio kredito bendrovių ir jų teikiamų pasiūlymų asortimento, tikrai nereikėtų manyti, jog galima rinktis pirmą pasitaikiusi paskolą. Kaip žinia, kiekviena paskola pasižymi skirtingomis sąlygomis, todėl visiškai natūralu, kad skirtingose kredito bendrovėse galite tikėtis sulaukti ir nevienodų pasiūlymų. Žinoma, jei norite pačios pigiausios greitos paskolos internetu, tuomet reikėtų pasinaudoti internetiniais rekomendacinio pobūdžio internetiniais tinklalapiais ir peržiūrėti juose pateikiamus oficialių kredito bendrovių sąrašus. Kai tai padarysite, taps kur kas lengviau pasirinkti tinkamiausią pasiūlymą.

Tuo tarpu, jei jūs iki šiol dar niekuomet nebuvote kreipęsi į kredito bendrovę ir jums dar neteko finansiškai įsipareigoti, turbūt svarstote, kokia paskola galėtų būti pigiausia ir efektyviausia, tačiau vėlgi, viskas priklauso nuo jūsų išskirtinių lūkesčių. Jei jums nereikia labai didelės paskolos ir jums puikiai tiktų mažesnės piniginės vertės finansinis įsipareigojimas, tuomet galite ieškoti ir tokios greitos paskolos, kuriai nėra taikomos palūkanos. Tokių pasirinkimų yra ne vienas ir ne du, kadangi nemaža dalis greitųjų kreditų bendrovių tokiu būdu stengiasi pritraukti kuo daugiau naujų klientų. Jei į tokius pasiūlymus taikančią kredito bendrovę kreipsitės pirmą kartą, tuomet pirmoji paskola jums gali būti suteikta nemokamai, netaikant nei paskolos palūkanų, nei papildomų mokesčių.

Kita vertus, jei mažesnė paskola jūsų situacijos neišgelbėtų ir negalėtų padėti išspręsti jums iškilusių finansinių klausimų, tuomet suprantama, kad norėsite ieškoti kur kas didesnės paskolos. Tokiu atveju stenkitės atrasti žemiausias palūkanas ir ilgiausią paskolos grąžinimo terminą, nepamirštant ir mažiausių administracinių mokesčių.

Kai rasite paskolą ir kreditoriai patvirtins galintys ją jums suteikti, tuomet reikėtų labai daug dėmesio skirti savo asmeninių finansų valdymui. Jei to nepamiršite, tikėtina, kad išvengsite įvairių didesnių nepatogumų ir jums suteiktą paskolą galėsite grąžinti paprasčiau bei lengviau. Be abejo, jums reikėtų atsisakyti išlaidų, kurios nėra būtinos, kartu nepamirštant ir tinkamo biudžeto paskirstymo, todėl jei užsibrėšite atitinkamus finansinius tikslus ir sistemingai jų sieksite, galiausiai sustiprinsite savo finansinį pagrindą.

Skaityti daugiau

Ką verta žinoti apie greitųjų kreditų išdavimą?

greitieji kreditaiNenumatytų finansinių sunkumų sprendimui daugelis žmonių pasitelkia galimybę skolintis pinigus internetu. Tiems, kam skubiai reikia paskolos, dabar yra sudarytos ypač puikios sąlygos imti net ir ilgalaikius kreditus. Tačiau verta žinoti, kad paskolų bendrovės tikrai negali išduoti kreditų visiems norintiems. Būtina laikytis įstatymų keliamų reikalavimų. Kadangi vartojimo paskolų rinka yra stebima itin akylai, kredito bendrovės vengia neatsakingo skolinimo, kuris paremtas netinkamu kreditingumo vertinimu. Tai reiškia, kad prispaudus kažkokiai bėdai, nereikėtų manyti, kad viską išspęs nauja paskola. Jūs negalite būti tikri, kad ją tikrai gausite.

Greitųjų paskolų bendrovės tvirtina, kad į jas nereikėtų kreiptis tiems, kurių pajamos yra labai mažos, o svarbiausia – neturintiems pajamų apskritai reikėtų pamiršti skolinimąsi. Kiekviena vartojimo paskolas išduodanti bendrovė teigia, kad joms gresia didžiulės baudos už aplaidų kliento kreditingumo įvertinimą. Tuo norima pasakyti, kad paskolos be pajamų gyvenantiems asmenims apskritai nėra išduodamos. Jos negali būti išduodamos, nes galiausiai viskas baigsis baudomis. Dėl šios priežasties didžioji dalis kreditorių net nesivargina vertinti kliento situacijos, jeigu iš karto matoma, kad jis negauna jokių pajamų.

Pajamų gavimas irgi nereiškia, kad paskola bus sėkmingai išduota. Yra keletas atvejų, kuomet vartotojai neturėtų tikėtis gauti kreditų net jeigu gaunamos pajamos. Pirmiausia, reikia suprasti, kad kreditoriai turi apskaičiuoti kokias įmokas asmuo galės mokėti per mėnesį. Visas šis skaičiavimas atliekamas remiantis tam tikra informacija. Žiūrima kokius įsipareigojimus jau turi asmuo. Paskaičiuojama kiek jis tiems įsipareigojimams skiria pajamų per mėnesį. Žiūrimas tvarių pajamų vidurkis. Jeigu asmuo bando skolintis būdamas tokioje situacijoje, kuomet 40 procentų pajamų jis jau skiria įsipareigojimų dengimui, tuomet jis naujo kredito gauti negalės.

Kalbant apie pajamų gavimą, ypatingą dėmesį kreditoriai skiria jų tvarumui. Turėkite galvoje, kad visi atlikti vienkartiniai sandoriai, neoficialios pajamos  nėra priskiriamos prie tvarių pajamų. Visos jūsų pajamos yra tos, kurias gaunate oficialiai ir nuo kurių yra sumokėti mokesčiai. Tad, jeigu dirbate nelegaliai, tuomet pamirškite apie vartojimo kreditus bei kitas paskolas – jų neturite teisės jų gauti, o kreditoriai neturi teisės jų išduoti.

Skaityti daugiau